LivasKTV
 
Mājai
Biznesam
Grupa Livas
 
Klientu serviss (8:00-22:00)
67081000, 27081000 20555559

Digitālā / Interaktīvā TV


Bāzes paka
95 kanāli
8.50
EUR/mēn.
LTV1
LV
LTV1
LTV1 ir vispārējas nozīmes kanāls, kurš retranslē: informatīvi-analītiskos raidījumus, izklaides, izglītības un mūzikas programmas, sarunu šovus, programmas par mākslu un reliģiju, debates un žurnālistika, māksla, dokumentālās un animācijas filmas, seriālus.

Kanāla valodas: LV

LTV7
LV
LTV7
LTV7 - Latvijas televīzijas nacionālais kanāls. LTV7 politikas programmas pamatu sastāda  pārraides bērniem un jaunatnei, izglītības un sociālās novirzes programmas, analītika, ziņas un filmu pārraide. Nozīmīgu ētera laika daļu aizņem sporta pārraides un translācijas, kanālā ir izveidota sporta redakcija- LTV-Sports.

Kanāla valodas: LV

Re:TV
LV
Re:TV
Latvijas Reģionālā Televīzija „Re:TV” ir nacionālais televīzijas kanāls, kura satura veidošanā ir iesaistītas Latvijas reģionālās un vietējās televīzijas, un neatkarīgo producentu apvienības.Kanāla programmā - ziņu raidījumi, autorraidījumu, tiešraižu u.c. aktuālo video materiālu pārraides no visiem Latvijas reģioniem vienā televīzijas kanālā, kas pieejams ikvienam Latvijas un ārvalstu skatītājam.

Kanāla valodas: LV

Rīga TV24
LV
Rīga TV24
Rīga TV24 ir  kanāls, kas informē Rīgas un Latvijas iedzīvotājus par sabiedrībā aktuālo gan Latvijā, gan ārvalstīs.Kanāls sniedz iespēju tā satura veidošanā piedalīties arī Tev!

Kanāla valodas: LV

Sportacentrs.com TV
LV
Sportacentrs.com TV
Latvijas sporta ziņu kanāls, kas koncentrējas ne tikai uz pašmāju sporta aktivitātēm un atspoguļo vadošo sporta veidu vietējo čempionu norisi, bet informē arī par sporta notikumiem pasaulē. Kanāls pārraida arī intervijas ar sportistiem, kā arī analizē sporta notikumu gaitu no ekspertu viedokļa.

Kanāla valodas: LV

TV4
LV
TV4
“TV4”- Programmā paredzēts pārraidīt dažādas Latvijā notiekošās konferences, forumus un diskusijas, kā piemēram “Lampa”, LR Saeimas plenārsēdes, kā arī atspoguļot Latvijā nozīmīgu pasākumu norisi. Darba dienu pēcpusdienās plānots aktīvāk uzrunāt jauniešu auditoriju, bet vakara pusē TV4 programma tiks veidota plašākai publikai, dodot iespēju uzklausīt dažādu nozaru Latvijas vadošos speciālistus.

Kanāla valodas: LV

Deutsche Welle (DE)
DE
Deutsche Welle (DE)
Starptautiskais DW televīzijas kanāls nodrošina skatītājiem un tiešsaistes lietotājiem informāciju par pasaules notikumiem, kā arī kontekstu, kas nepieciešams, lai saprastu, kas notiek visā pasaulē.

Kanāla valodas: DE

TV3
LV / Oriģ
TV3
TV3 pārraida dažādus Latvijā veidotus informatīvus raidījumus (Bez Tabu, TV3 Ziņas, Nekā Personīga) un izklaides šovus (Gandrīz ideālas vakariņas, Saimnieks meklē sievu, Kinomānija, Super Bingo), lieliskus seriālus un labākas Holivudas un Krievijas filmas, kas vēl pavisam nesen tika rādītas kinoteātros.

Kanāla valodas: LV, Oriģ

N24 Doku
DE
N24 Doku
Dokumentālo raidījumu kanāls par kosmosu, vēsturi, dabu, tehnoloģijām, automobiļa rūpniecību, sabiedrību un neizskaidrojamām parādībām.

Kanāla valodas: DE

TV3 Mini
LV
TV3 Mini
TV3 Mini - bērnu kanāls ar plašu animācijas seriālu klāstu, tostarp klasiskajām, visu iemīļotajām Volta Disneja un populārākajām pilnmetrāžas animācijas filmām, izglītojošiem raidījumiem un aizraujošām ģimenes filmām. Būtiski, ka viss saturs tiks piedāvāts latviešu valodā.

Kanāla valodas: LV

TV3 Life
LV
TV3 Life
TV3 Life - Kanāla TV3 Life programma sniegs atpūtu pēc garas darba dienas un izklaidēs brīvdienās, sākot ar seriāliem un filmām un noslēdzot ar dažādas tematikas raidījumiem un realitātes šoviem.


Kanāla valodas: LV

TV6
LV / Oriģ
TV6
Visas programmas tiek pārraidītas latviski vai ar latviešu subtitriem. Kanālā rāda seriālus, multiplikāciju filmas un sporta pārraides. Skatītāji var redzēt tādus komēdijseriālus, kā "Simpsoni",  "Gāzi grīdā!", "Pēdējais īstais vīrs" un oriģinālraidījumus "Overtime TV", "Iespējams tikai Krievijā" un "Cilvēks pret mušu". Kā arī  translācijas vai spēles, kas ir saistītas ar sportu, piemēram, visas FK Ventspils un UEFA Europa League futbola spēles, KHL un Rīgas Dinamo hokeja spēles.

Kanāla valodas: LV, Oriģ

STV Pirmā!
LV
STV Pirmā!
Pirmā, īstā, vienīgā televīzija sievietēm! Tu – mīlošā. Tu – sapņojošā. Draudzene. Mamma. Ballīšu dīva. Pasaules izzinātāja. Tu – sieviete. STV Pirmā! ir pirmā televīzija Latvijā, kas radīta tieši Tev. Tavai atpūtai pēc darba dienas, jauniem iedvesmas mirkļiem un sarunai par dzīvi.

Kanāla valodas: LV

THT
RU
THT
Izklaidējošs kanals ,kur radušies labākie komēdiju šovu televīzijas hiti kā: Comedy Club, «Наша Russia», «Универ», «Физрук», «Реальные пацаны», «Интерны» un citi.Kanāls piedāvā arī televīzijas vēsturē visilgāk rādīto realitātes šovu „Дом 2”.

Kanāla valodas: RU

THT4 International
RU
THT4 International
THT4 International – izklaides kanāls tiem humora faniem, kas iecienījuši tādus raidījumus kā “Comedy Club”, “Comedy Woman”, “Наша Russia”, “Универ”, “Убойная лига”. Kanālā skatāmas šo un citu iecienītu raidījumu sērijas, kas vairs nav pieejamas citos TV kanālos.

Kanāla valodas: RU

Пятница International
RU
Пятница International
Jauns izklaides kanāls tiem, kuriem patīk jauni iespaidi un grib sajust pasaules garšu! Kanāls ceļotājiem, aktīvistiem, vērotājiem un servisa kvalitātes cīnītājiem. Kanāls-gids, kurš atver jaunas aizraujošas iespējas.

Kanāla valodas: RU

1+2
RU
1+2
1+2- Kanāls, kurā apkopoti seriāli un filmas par mistiskiem notikumiem un būtnēm, ekstrasensiem.

Kanāla valodas: RU

Pirmais Baltijas Kanāls
LV / RU
Pirmais Baltijas Kanāls
Pastāvīgiem kanāla skatītājiem ir ko izvēlēties no daudzveidīgām programmām, kuru vidū ir: programmas ar publicistikas novirzi, dokumentālās izmeklēšanas, sociālās, zinātniski-populārās, sporta, bērnu, mūzikas un spēļu programmas, kā arī dokumentālās un mākslas filmas.

Kanāla valodas: LV, RU

Pirmais Baltijas kanāls Igaunija
LV / RU
Pirmais Baltijas kanāls Igaunija
Pirmais Baltijas Kanāls Igaunija- PBK Igaunija piedāva saviem abonentiem dažādas filmas, seriālus, kā arī izklaides raidījumus.

Kanāla valodas: LV, RU

МИР
RU
МИР
TV kanāls MIR iepazīstina skatītājus ar postpadomju valstu mūsdienu dzīvi un vēsturi. Kanāls visu diennakti pārraida četrās laika joslās 13 valstu teritorijā (Azerbaidžāna, Armēnija, Baltkrievija, Gruzija, Kazahstāna, Kirgizstāna, Moldova, Krievija, Tadžikistāna, Ukraina, Latvija, Lietuva, Igaunija).

Kanāla valodas: RU

Мир 24
RU
Мир 24

"MIR 24" ir diennakts informatīvais, kultūras un reģionālais televīzijas kanāls, kura apraide sākās 2013. gada 1. janvārī un stāsta par jaunumiem NVS valstīs un pasaulē. TV kanāls MIR 24 tiek pārraidīts 20 valstu teritorijā.

Kanāla valodas: RU

3+
RU
3+
Latvijas kanāls krievu valodā, kura programmu sastāda izklaides pārraides un humora pārraides, televīzijas šovi, populārie Krievijas un ārzemju seriāli, mākslas filmas, Krievijas multfilmas, sporta sacensību retranslācijas.
 

Kanāla valodas: RU

TVCI
RU
TVCI
TVCI pārraides koncepcijas individualitāti sastāda nobalansēta programmu politika, kura ļauj ņemt vērā visplašākās skatītāju auditorijas intereses. Pārraides tīklā ir informatīvās un analītiskās programmas, muzikālās un bērnu, izglītojošās un publicistiskās, izklaides un sporta pārraides, kā arī tok-šovi par dažādām tēmām.

Kanāla valodas: RU

RTVi
RU
RTVi
Krievijas izklaides kanāls starptautiskajai auditorijai diennakts pārraidē (00:00-24:00). Programma sastāv no ziņām, jaunākajām teleseriāliem, mākslas filmām, skandaloziem un citiem telešoviem, kā arī spēles, tādas, kā “Поле Чудес”.

Kanāla valodas: RU

iTV
LV
iTV
Jauns, neatkarīgs TV kanāls Latvijā - "iTV", kas piedāvās īstu izklaidi – tikai pašu radītus šovus, spēles, bērnu raidījumus, seriālus u.c. pārraides, kas balstītas "dzīvesstila " koncepcijā. Kanāls, kurā Jūs redzēsiet Latvijā populāras personības visneparastākajās dzīves situācijās.

Kanāla valodas: LV

CTC Baltics
RU
CTC Baltics
СТС Baltics ir diennakts izklaidējošs ģimenes kanāls. Labākie šovi un populārākie “CTC” seriāli, kas papildināti ar pašām skatītākajām kanālu „Домашний” un „Перец” programmām. “CTC” ir kanāls lieliskam garstāvoklim.

Kanāla valodas: RU

Перец
RU
Перец
"Перец International" ir izklaidējošs televīzijas kanāls, kurš skatītājus priecē jau kopš 1999. gada. Kanāls balstās uz pašu izveidotām izklaides programmām un populāriem Krievijas televīzijas šoviem. Anekdotes, komēdiju seriāli, izklaidējoši šovi un vēl daudz dažādu neatkārtojamu izklaides programmu piedāvā tikai un vienīgi kanāls "Перец International".

Kanāla valodas: RU

Домашний
RU
Домашний
Televīzijas kanāls visai ģimenei, kura ēterā ir programmas par kulināriju, remontu un dizainu, medicīnu un veselību, ģimenes problēmām un to risinājumiem, dzīvniekiem un ceļojumiem, kā arī labestīgas filmas un sēriāli, kurus var skatīties ģimenes lokā.

Kanāla valodas: RU

Current Time HD
RU
Current Time HD
Šis ir diennakts sabiedriski politiskais informatīvais kanāls, kurš balstās uz krievvalodīgo saturu. Saturu veido Radio Free Europe, Voice of America un citi sadarbības partneri.

Kanāla valodas: RU

FOX
RU / EN
FOX
FOX ir izklaidējošs kanāls visai ģimenei, kas piedāvā pasaules populārākos un aizraujošākos seriālus. Kanāls saviem skatītājiem piedāvā visdažādāko žanru seriālus, sākot no drāmas beidzot ar fantastiku. Kanāls skatītājus regulāri arī pārsteidz ar to, ka ir pirmais, kurš rāda seriālu jaunās sezonas.

Kanāla valodas: RU, EN

Fox Life
RU / EN
Fox Life
Fox Life ir izklaides kanāls par mūsdienu dzīvi. Mērķauditorija - teleserialu un televīzijas šovu cienītāji. Kanāls ar panākumiem demonstrē jau iemīļoto televīzijas seriālu jaunās sezonas sērijas!

Kanāla valodas: RU, EN

AMC
RU / EN
AMC

Kanāla valodas: RU, EN

Filmbox
RU / EN
Filmbox

Kanāla valodas: RU, EN

FilmBox ArtHouse
RU / EN
FilmBox ArtHouse

Kanāla valodas: RU, EN

Иллюзион+
RU
Иллюзион+
Иллюзион+ ir filmu kanāls, kas pārraida labākās un populārākās ārzemju filmas dažādām gaumēm. Kanāls visas filmas piedāvā bez reklāmas pauzēm.

Kanāla valodas: RU

Русский Иллюзион
RU
Русский Иллюзион
Русский иллюзион ir tematisks kanāls par klasiskajām un mūsdienu Krievijas filmām visai ģimenei. Krievu ilūziju kanāls - krievu kultūras vērtību krājums, krievu dvēseles skaistuma un katra cilvēka intelektuālo spēju izpausmes, kā arī pozitīvas pasaules uztvere.

Kanāla valodas: RU

TV21
RU / EN
TV21

Kanāla valodas: RU, EN

Pro100TV
RU
Pro100TV
“Pro 100 TV” ir izklaidējošs diennakts ģimenes kanāls visām gaumēm. Kanāls saviem skatītājiem piedāvā labākās padomju un ārzemju multfilmas, kā arī mākslas un dokumentālās filmas no pasaules “zelta fonda”. 

Kanāla valodas: RU

Nickelodeon
LV / RU
Nickelodeon
Pārraižu pamatā ir labi pazīstamās bērniem vēstures - par draudzību, skolu, attiecībām ar brāļiem un māsām. Programmu formāti der bērniem jebkurā vecumā un satur interaktīvus pasākumus un spēles tiešajā ēterā vecākajiem bērniem, izrādes, konkursi, programmas skolniekiem, kā arī apmācībās programmas pašiem mazākajiem, kur ir bērni no Krievijas un Baltijas.

Kanāla valodas: LV, RU

Kidzone HD
LV / RU / EN
Kidzone HD

Kanāla valodas: LV, RU, EN

LOLO baltic
LV / RU
LOLO baltic

Kanāla valodas: LV, RU

Мульт
RU
Мульт
Мульт - kanāls ir paredzēts pašiem mazākajiem televīzijas skatītājiem 1,5 līdz 6 gadiem. Kanāls ar īpašu uzmanību piemeklējis multfilmiņas mazajiem skatītajiem, kas attīsta viņu iztēli un pasaules uztveri no tās labākas puses un ir pamācoša un izprotama mazajiem skatītajiem.

Kanāla valodas: RU

Мультимания
LV / RU
Мультимания
Мультимания - ir Krievijas bērnu izklaides diennakts televīzijas kanāls, каs paredzēts pirmsskolas vecuma bērniem. Kanāls pārraida multfilmas gan vecas (sākot no XX gs. 40-gadu) padomju laika multfilmas, gan dažādu izlaiduma gadu ārzemju multfilmas, tostarp mūsdienu animācijas seriālus.

Kanāla valodas: LV, RU

Детский мир
RU
Детский мир
Детский Мир - ir pirmais Krievijā pašu veidotais televīzijas kanāls bērniem. Raidījumi izveidoti bērniem, kurus skatās vairākas paaudzes pēc kārtas - tiek rādītas bijušās PSRS un Austrumeiropas valstu filmu studijās veidotās aizraujošu spēļu filmas un multiplikācijas filmas, kā arī mūsdienu laiku jaunās TV programmām.

Kanāla valodas: RU

Mamutēns
LV
Mamutēns
Bērnu mūzikas kanāls mazuļiem no 1 līdz 7 gadiem.

Kanāla valodas: LV

Eurosport 1
RU / EN
Eurosport 1
Kanāls piedāvā skatītājiem aizraujošas reportāžas no pašiem lielākajiem sporta pasākumiem pasaulē  -  tenisa turnīrs Grand Slam, Tour de France velo sacensības un Le Mans auto sacīkstes. Eurosport  kanāls tas ir  aptuveni 3000 stundu tiešraižu gadā, dažādas televīzijas programmas un sporta žurnāli par futbolu, tenisu, vieglatlētiku, peldēšanu un citiem sporta veidiem.

Kanāla valodas: RU, EN

Eurosport 1 HD
RU / EN
Eurosport 1 HD
Sacensības no visas pasaules dažādos sporta veidos tagad augstas izšķirtspējas formātā (HD kvalitātē).

Kanāla valodas: RU, EN

Eurosport 2
RU / EN
Eurosport 2
Sporta ziņas un apskates. Kalendāri un sacensību rezultāti, turnīra tabulas dažādos sporta veidos (futbols, hokejs, teniss, auto/motosports u.c.).

Kanāla valodas: RU, EN

Eurosport 2 HD
RU / EN
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD kanālam ir ar savādāks programmas saturs, piemēram - Bundeslīga (Vācija), WWE cīņas un Austrālijas futbola spēles tiešajā ēterā, kas nebūs pieejamas citās versijās, jo translēšanas autortiesības pieder tikai vietējiem televīzijas tīkla operatoriem.

Kanāla valodas: RU, EN

КХЛ
RU
КХЛ
Tiešraides no hokeja līgas kontinentālā čempionāta spēlēm, un pagājušo gadu interesantākājām un aizraujošākajām spēlēm. Programmā informatīvi  - analītiskās un ziņu programmas, intervijas ar KHL zvaigznēm un hokeja veterāniem, dažadi raidījumi par hokeja tematiku, kas veltītas padomju laika hokejam.

Kanāla valodas: RU

Fast&FunBox
RU / EN
Fast&FunBox

Kanāla valodas: RU, EN

Discovery Channel
RU / EN
Discovery Channel
Discovery Channel ir kanāls, kur tiek demonstrētas zinātniski populārās pārraides un dokumentālās filmas, stāsti par dabu un apkārtējo vidi, zinātnes un tehnikas pasauli, vēstures noslēpumiem, drosmīgajiem ceļojumiem un pārsteidzošjaiem atklājumiem. Katrs šī kanālā skatītājs atradīs sev interesējošo pārraidi.

Kanāla valodas: RU, EN

TLC
RU / EN / HU / CS
TLC
TLC ir dzīvesstila kanāls, kurš aizvedīs Jūs ceļojumā pa visu pasauli. Tas palīdzēs Jums realizēt dažādas idejas mājas labiekārtošanai ikdienas dzīvē. Kā arī kanāls piedāvā visdažādākos raidījumus par modi, stilu, ģimeni un attiecībām, skaistumu un veselību, mājsaimniecību un kulināriju, kas paplāšinās Jūsu redzesloku.

Kanāla valodas: RU, EN, HU, CS

Animal Planet HD
RU / EN
Animal Planet HD

Animal Planet HD - populārzinātnisks televīzijas kanāls HD kvalitātē piedāvā aizraujošus, izklaidējošus un aizkustinošus stāstus par dzīvniekiem. Cilvēku un dzīvnieku savstarpējās attiecības gan ar mājdzīvniekiem, gan ar savvaļas dzīvniekiem.

Kanāla valodas: RU, EN

National Geographic Channel
RU / EN
National Geographic Channel
Vispopulārākais zinātniskais kanāls. Ceļojumi, atklājumi, piedzīvojumi, attiecības starp cilvēku un dabu, pasaules tautu kultūra- viss šīs un daudz kas cits aizraujošajās zinātniski- populārās filmās un programmās, un, protams, viss pats interesantākais par dabu, dzīvniekiem, ceļojumiem.

Kanāla valodas: RU, EN

Nat Geo Wild
RU / EN
Nat Geo Wild
Kanāls cilvēkiem, kuri interesējas par dabu un viņiem nav vienaldzīga mūsu planētas nākotne. Kanālā iespējams vērot raidījumus par apkartējo vidi, savvaļu un brīnumainām būtnēm, kuras dzīvo uz Zemes.

Kanāla valodas: RU, EN

Discovery Science
RU / EN
Discovery Science
Kanāls par nākotnes redzējumiem un pagātnes mīklām, aptverot dažādus jautājumus, uz kuriem sniedz  gadsimtiem ilgi meklētās atbildes. Atbildes ir atrodamas galaktikas dziļākajos slāņos, kā arī apkārt mums. Discovery Science atklās Jums jaunāko zinātnē un jaunākās tehnoloģijas.  

Kanāla valodas: RU, EN

Discovery Science HD
RU / EN
Discovery Science HD
Zinātne un tehnika, pētījumi, atklājumi un izgudrojumi. Kanāls ir paredzēts tiem, kuriem patīk atklāt noslēpumus, izvirzīt un pierādīt hipotēzes un izzināt visu, kas eksistē uz Zemes.

Kanāla valodas: RU, EN

DTX
RU / EN
DTX
DTX (Discovery Turbo Xtra) – aizraujošs izklaidējošais kanāls, kas ir īpaši populārs vīriešu vidū. Tas aizvedīs jūs ātruma un adrenalīna pasaulē. Šis televīzijas kanāls ir paredzēts drosmīgajiem, kuri dod priekšroku notikumiem piesātinātiem aizraujošiem un spilgtiem šoviem, kuros galveno vietu ieņem ātrums, ķermenis, uzturs un nauda! Turklāt ir iespēja arī skatīt labākās Eurosport pārraides: populāras auto tūres, Eiropas čempionātus rallijā, žurnāla "Watts" apskatu.

Kanāla valodas: RU, EN

DTX HD
RU / EN
DTX HD
Šis kanāls domāts vīriešu auditorijai un viņu interesēm. Tehnika, mašīnas, motori - ātrums. Militārā tehnika - ieroči. Atpūta pie dabas un ar to saistītās izklaides, zvejošana un ūdens sports, medības. Kanāls ir pieejams HD formātā.

Kanāla valodas: RU, EN

Docubox
RU
Docubox

Kanāla valodas: RU

Охота и рыбалка
RU
Охота и рыбалка
Охота и рыбалка  kanāls raida 24 stundas diennaktī. Ekskluzīvas pārraides par zveju no dažādiem reģioniem  - nezināmām un labām zvejas vietām. Kanāla programmas - vēstures ieskati par medībām, medību stāsti par medību, apskatīsim medību rīkus un ieročus, pārgājieni un medījumu gatavošanas māksla, zemledus makšķerēšana un zemūdens zveju, kā arī ekskluzīvas reportāžas no medību un zveju vietām. Kanāls patiks visai ģimenei.

Kanāla valodas: RU

Охотник и рыболов HD
RU
Охотник и рыболов HD
Sekojiet ar mums tālāk no pilsētām, uz attālinātām savvaļas vietām un izjūtiet lepnumu, kuru vienmēr izjūta mūsu senči, atgriežoties ar medījumu rokās.

Kanāla valodas: RU

Эврика HD
RU
Эврика HD
Kanāla ēterā ir programmas un filmas par jaunatklājumiem un izgudrojumiem dažādākajās jomās (astronomijā, vēsturē, ģeogrāfijā, fizikā utt.). Visuma noslēpumi, lielie ģeogrāfiskie atklājumi, zinātniskie pētījumi, neparastās dabas parādības, drosmīgi eksperimenti un izgudrojumi, kas mainīja pasauli!

Kanāla valodas: RU

В мире животных HD
RU
В мире животных HD
Jūs varēsiet iepazīties ar spilgtākajiem mūsu planētas faunas pārstāvjiem, varēsiet novērot to pirmās dzīves dienas un attīstību. Atradīsiet simtiem ziņkārīgu faktu un apbrīnojamus stāstus par četrkājaino draugu dzīvi, un HD formāts palīdzēs sajūst pilnīgas vienotības sajūtu ar dabu!

Kanāla valodas: RU

Chaula TV HD
LV
Chaula TV HD
ChaulaTV ir izklaides kanāls, kas informē jauniešus par šādām tēmām - mūzika, sports, veselīgs dzīvesveids, kultūra. Kanāls tiek rādīts HD kvalitātē un programmu saturs pieejams arī internetā. Kanāls sniedz iespēju ikvienam jaunietim izteikt savu viedokli par aktuālajām tēmām - komunikācija ar auditoriju notiek, izmantojot vadošos sociālos tīklus (Draugiem.lv, Facebook, Twitter, Instagram), iesaistot auditoriju satura veidošanā, kas liek aktīvi līdzdarboties un piedalīties programmu izveides procesā.

Kanāla valodas: LV

THT Music
RU
THT Music
Krievijas mūzikas un izklaides kanāls, kas pārraida populāru krievu un ārzemju mūziku, ekskluzīvus šovus un izklaides programmas.

Kanāla valodas: RU

Latvijas Šlāgerkanāls
LV
Latvijas Šlāgerkanāls
Pirmais un vienīgais mūzikas kanāls, kurā 24 stundas diennaktī redzami Latvijas šlāgermūzikas video. Šobrīd kanālā tiek raidīti pēdējo 15 gadu populārākie šlāgermūzikas un country mūzikas videoklipi un koncerti.
Nepārtraukta jautras un pozitīvas mūzikas programma!

Kanāla valodas: LV

Mūzikas Video
LV
Mūzikas Video
Mūzikas Video kanāls ir saturiski bagātākais latviešu mūzikas kanāls, kurā 24 stundas diennaktī dzirdamas  latviešu populāro izpildītāju dziesmas. Kanālā ir skatāmi gan leģendārie latviešu mūziķi, gan mūsdienu mākslinieku aktuālākie videoklipi un intervijas.

Kanāla valodas: LV

A TV
LV / RU
A TV
A TV - jauns Latvijas muzikālais TV kanāls, kas visu diennakti piedāvā jaunākos un stilīgākos mūzikas klipus no populārākajiem mūsdienu izpildītājiem.

Kanāla valodas: LV, RU

Fashion TV
EN
Fashion TV
Kanāls, kurš veltīts starptautiskajai modei. Skatītājiem tiek demonstrētas jaunākās modes tendences un jaunākās apģērbu kolekcijas no pasaules vadošajiem dizaineriem, kuri ievēro augstākās modes standartus vai ielu modi. Intervijas ar dizaineriem par pašreizējam modes tendencēm un prognozes par gaidāmās sezonas tendencēm. Modes vēsture un jaunumi no lielākajiem modes namiem un intervijas ar top modelēm.

Kanāla valodas: EN

Euronews
EN
Euronews
Eiropas valstu notikumu informācijas kanāls. Pasaules ekonomikas un svarīgu politisku notikumu ikdienas pārskats, detalizēts ziņu raidījumu izklāsts par notiekošo Eiropā - ziņas un kultūras jaunumi. Kā arī jaunākās ziņas par notikumiem ārpus Eiropas zonas.

Kanāla valodas: EN

Euronews
RU
Euronews
Eiropas valstu notikumu informācijas kanāls. Pasaules ekonomikas un svarīgu politisku notikumu ikdienas pārskats, detalizēts ziņu raidījumu izklāsts par notiekošo Eiropā - ziņas un kultūras jaunumi. Kā arī jaunākās ziņas par notikumiem ārpus Eiropas zonas.

Kanāla valodas: RU

BBC World News
EN
BBC World News
BBC World News  - starptautiskais diennakts ziņu kanāls. Ziņas no visas pasaules no agra rīta līdz vēlam vakaram, kas pārraida aktuālus notikumus no visas pasaules. Analītiskie ekspertu apskati, pārraides no finanšu centriem, intervijas, kā arī laika ziņas no visas pasaules.

Kanāla valodas: EN

РБК
RU
РБК
Kanālā ir piedāvātas ekonomiskās, finanšu un politiskās ziņas no Krievijas un ārvalstīm - analītiskās apskates, prognozes un ekspertu komentāri; intervijas ar vadošajiem politiķiem un uzņēmējiem; preses apskates; speciālās programmas, veltītas aktuālajām Krievijas biznesa problēmām un situācijai Krievijas un ārvalstu finanšu tirgū.

Kanāla valodas: RU

Ностальгия
RU
Ностальгия
Ностальгия - Krievijas diennakts muzikāli - publicistiskais kanāls, kurš ir veltīts 60.-80. gadu kultūrai. Kanāls ir orientēts uz tiem, kuriem patīk pagājušo gadu dziesmas un filmas; kuri interesējas par dokumentālajām filmām, retro modi un dizainu. Ностальгия pārraida arī tikšanās ar ārvalstu skatuves un ekrāna zvaigznēm, ar padomju televīzijas korifejiem.

Kanāla valodas: RU

8 канал
RU
8 канал
Telekanāls "8" ir izklaidējošs televīzijas kanāls krievu valodā, kas attēlo dzīvi visā tās pilnībā: spilgtās krāsās, emocijās un laimīgos mirkļos. Telekanāla ēterā visu diennakti: mākslas filmas, analītiskie materiāli, intervijas ar slaveniem mūziķiem un kinoaktieriem, laika prognoze katrai dienai, humora un kulinārijas televīzijas projekti, ziņu raidījumi, rīta programmas un izklaidējoši šovi.

Kanāla valodas: RU

1+1 international
UA
1+1 international

Kanāla valodas: UA

INTER+
RU / UA
INTER+

Starptautisks satelīta TV kanāls Интер+ ukraiņu valodā. Ēterā - autorprogrammas, dokumentālie projekti, izklaidējošie mūzikas šovi un kinofilmas, kā arī sporta pasākumu translēšana. Kanāls popularizē zīmolu "Ražots Ukrainā". Visas pārraides orientētas uz ukraiņiem visā pasaulē un tiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par mūsdienu neatkarīgo Ukrainu.

Kanāla valodas: RU, UA

Беларусь 24
RU / BY
Беларусь 24
Kanālā ēterā informatīvi-analītiskās programmas, sociāli-politiskie projekti, dokumentālās filmas,  Baltkrievijas tautas vēsture un kultūra, sports, mūzikas un izklaides raidījumi, bērnu pārraides - labākais no Baltkrievijas lielākajām kinostudijām.

Kanāla valodas: RU, BY

ТVP Polonia
PL
ТVP Polonia

Polijas televīzijas kanāls, kas tiek pārraidīts poļu valodā. Dažadi ziņu raidījumi, politiskās un ekonomiskās programmas, televīzijas izklaides šovi, vēsture - kultūras pārraides, filmas, seriāli, bērnu raidījumu bloks, sporta translācijas.

Kanāla valodas: PL

LRT Lituanica
LT
LRT Lituanica

LTP Lituanica - kanāla translācija lietuviešu valodā 24 stundas diennaktī. Kanāla ēterā: kultūras, politiskās, izklaides programmas - lietuviešu filmas, koncerti un teātra izrādes, kā arī bērnu televīzijas šovi - vislabākais no Lietuvas Nacionālās televīzijas vienā vietā.

Kanāla valodas: LT

France 24
EN / FR
France 24
Starptautiskais ziņu kanāls, ko finansē Francijas valdība. Francijas viedoklis par notikumiem pasaulē un Eiropas Savienību. Kanāls pievērš lielu uzmanību notikumiem un sasniegumiem zinātnē, mākslā, tūrismā un kultūras mantojuma attīstībā. Franču valodas kanāls tika izveidots visiem franču valodā runājošajiem pasaulē.

Kanāla valodas: EN, FR

PRO 7
DE
PRO 7

Pro7 - privātais diennakts Vācijas televīzijas kanāls, kas raida vācu valodā. Programma sastāv no mākslas filmām, televīzijas seriāliem (tostarp pašu producētiem seriāliem), ziņām (Newstime, ProSieben AustriaNews), TV žurnāliem (Galileo, Focus TV), kino komēdijām un izklaides programmām.

Kanāla valodas: DE

Союз
RU
Союз
Pareizticīgo kanāls. Katru dienu tiek aicināti priesteri, kuri var atbildēt uz visiem jautājumiem par pareizticīgo baznīcas mācībām, noslēpumiem un attieksmi pret dažādiem jautājumiem, kuri var rasties sabiedrībā.

Kanāla valodas: RU

CNL
RU
CNL
CNL ir lielākais kristiešu televīzijas kanāls, kas tiek raidīts gandrīz visās pasaules valstīs. Klausītājiem ir pieejamas kristīgās izglītības, zinātniskaā unevanģelistiska rakstura programmas, ziņas, bērnu un mūzikas raidījumi. Lielākā daļa raidītāju un programmu autoru ir labi pazīstami visā pasaulē Dieva vārda sludinātāji, skolotāji, evaņģēlisti, priesteri.

Kanāla valodas: RU

 
 
Filmas
15 kanāli
2.55
EUR/mēn.
VIP Comedy
RU / EN
VIP Comedy

Kanāla valodas: RU, EN

Filmzone
RU / EN
Filmzone

Kanāla valodas: RU, EN

Filmzone+
RU / EN
Filmzone+

Kanāla valodas: RU, EN

Epic Drama
RU / EN
Epic Drama

Kanāla valodas: RU, EN

Наше Любимое Кино
RU
Наше Любимое Кино

Kanāla valodas: RU

Star Cinema HD
RU / UA
Star Cinema HD

Kanāla valodas: RU, UA

Star Family
RU
Star Family

Kanāla valodas: RU

UA Drama
RU / UA
UA Drama

Kanāla valodas: RU, UA

BOLT
RU / UA
BOLT

Kanāla valodas: RU, UA

Кино24
RU
Кино24

Kanāla valodas: RU

Zee TV
RU
Zee TV
Zee TV - ir diennakts Indijas izklaides televīzijas kanāls krievu valodā. Bolivudas filmas un seriāli - no Indijas kino klasikas līdz jaunākajiem grāvējiem. Kulinārija un veselīgs dzīvesveids: "Virtuves dārgumi" - visilgāk rādītais virtuves šovs televīzijas vēsturē. 

Kanāla valodas: RU

Ретро
RU
Ретро
Kanālā Ретро tiek raidītas labākās filmas un TV programmas no Krievijas un ārvalstu kino ražotājiem. PSRS, Krievijas, Amerikas Savienoto Valstu, Rietumeiropas un Austrumeiropas mākslas un dokumentālās filmas, mūzikas un humoristiskas programmas, televīzijas seriālu un televīzijas izrādes atspoguļo divdesmito gadu dzīvi labāk nekā vēstures grāmatas vai memuāri.

Kanāla valodas: RU

VOX
DE
VOX
Kanāla ēterā  - populārākie amerikāņu drāmu un kriminālfilmu televīzijas seriāli, kā arī sēriāli no citām valstīm (piemēram, Eiropas un Austrālijas) un mākslas filmas. Kanālā Jūs varat redzēt daudzas animāciju filmas, pārraides par dzīvniekiem un dažādus kulinārijas šovus.

Kanāla valodas: DE

RTLNITRO
DE
RTLNITRO
Izklaides kanāls plašai auditorijai. Programmā ir daudz veco vācu un amerikāņu seriālu un filmu.

Kanāla valodas: DE

RTL 2
DE
RTL 2
RTL II ir vācu valodas televīzijas kanāls, programmas tiek sadalītas blokos, kuros ir rīta, bērnu, dienas, vakara, nakts bloki - dažadi televīzijas šovi, mākslas filmas un dažādu žanru ASV filmas, dokumentālas pārraides par dažādām tēmam atkarīgi no diennakts laika.

Kanāla valodas: DE

 
Bērnu pasaule
4 kanāli
2.55
EUR/mēn.
Nick Jr.
RU / EN
Nick Jr.
Nick Jr ir bērnu animācijas kanāls, kas raida 24/7. Kanāls piemērots jaunākajai bērnu auditorijai. Starp animācijas filmiņām ir pieejamas jau bērnu vidū popularitāti ieguvušo varoņu piedzīvojumi: "Dora un draugi", "Ķepu patruļa" un citas.

Kanāla valodas: RU, EN

Tiji
RU
Tiji
Franču diennakts kanāls bērniem vecumā no 2 līdz 5 gadiem. Kanāls mazajiem skatītajiem piedāvā animācijas filmu seriālus, attīstošās pārraides, leļļu šovus un mūzikas klipus. Ar TIJI bērni attīsta iztēli, iepazīst pasauli, mācās risināt savas bērnu problēmas un dzīvot harmonijā ar apkārtējo pasauli.

Kanāla valodas: RU

Jim Jam
RU / EN
Jim Jam
Kanāls paredzēts pirmsskolas vecuma bērniem. Kanāla ēterā bērnu televīzijas šovi, multfilmas, izglītojošas un attīstošas programmas.

Kanāla valodas: RU, EN

Super RTL
DE
Super RTL
Super RTL ir Vācijas komerciālais kanāls, kas paredzēts bērniem un pusaudžiem, kā arī ģimenēm. Kanālā ir animācijas filmas, mākslas filmas, humoristiskos šovus, sadzīves situāciju filmas.

Kanāla valodas: DE

 
Sports
8 kanāli
2.55
EUR/mēn.
Setanta Sports
RU / EN
Setanta Sports
Setanta Sports - Īrijas televīzijas kanāls ir lielākais starptautiskais sporta televīzijas kanāls. Dažāda satura sporta raidījumi, piemēram, futbols, gēļu futbols, kērlings, golfs, krikets, austrāliešu futbols, bokss, hokejs un regbijs.

Kanāla valodas: RU, EN

SPORT 1
RU / EN / UA
SPORT 1
Kanāls piedāvā tiešraides un pārraides par sportu. Skatieties kanālā Sports 1 futbolu, pludmales futbolu, tenisu, golfu, auto sacīkstes, basketbolu, badmintonu, volejbolu, boksu.

Kanāla valodas: RU, EN, UA

SPORT 2
RU / EN / UA
SPORT 2
Kanāls piedāvā tiešraides un pārraides par sportu. Skatieties kanālā Sports 2 futbolu, pludmales futbolu, tenisu, golfu, auto sacīkstes, basketbolu, badmintonu, volejbolu, boksu.

Kanāla valodas: RU, EN, UA

FightBox
RU / EN
FightBox
FightBox kanāls ir pilnībā veltīts cīņu sporta veidiem – pasaules boksa cīņu čempioniem, MMA, kikboksa čempionati, sumo, karatē, džudo u.c. Pasaules lielākās cīņas tiešraidē no Rīgas, Tallinas, ASV lielākajām pilsētām un no visas pasaules.

Kanāla valodas: RU, EN

Живи Fit
RU
Живи Fit
TV kanāls Живи Fit ir īsts fitnesa klubs mājās, kas atspoguļo galvenos fitnesa virzienus - joga, vingrojumi pēc ķīniešu filozofijas (pareizās elpošanas vingrojumi), latīņamerikas dejas iesācējiem, austrumu deju virzieni, ķīniešu vingrošana, mūsdienu dejas, kā arī veselīga dzīvesveida programma!

Kanāla valodas: RU

Drive
RU
Drive
Telekanāls Drive -  tas ir pirmais diennakts digitālais kanāls par automobiļiem, kurš ir veltīts mīļākajiem lielo un mazo vīriešu rotaļlietām- automobiļiem un motocikliem. Drive - tie ir jauno automobiļu un aksesuāru testi un apskates, auto marku, sacensību un sportistu vēsture, autotūrisms un auto ceļojumi, aktuālās prestižo ralliju apskates.

Kanāla valodas: RU

АВТО24
RU
АВТО24
TV kanāls АВТО24 ir unikāls Krievijas informatīvi-izklaidējošs kanāls par automobīļiem. Tikai kanālā АВТО24 jaunāko formātu televīzijas programmas par, speciālie projekti, ekskluzīvas intervijas, nozīmīgākie notikumi auto pasaulē, sporta notikumu tiešraides un vēl daudz kas cits, kas varētu ieinteresēt mūsdienu skatītāju.

Kanāla valodas: RU

Оружие
RU
Оружие
ОРУЖИЕ - ir pirmais Krievijas televīzijas kanāls šajā jomā. Pamatā ir vietējās un ārvalstu filmas un programmas, kas parāda ieroču pasaules daudzveidību -  dažādu ieroču rašanās un ražošanas vēsturi, to izmēģināšanu. Kanāla programma ir paredzētas gan amatieriem, gan profesionālai mērķauditorijai šajā jomā - ieroču ražotājiem, militāro senlietu kolekcionāriem, militāro skolu audzēkņiem, Krievijas armijas personālam un speciālajiem dienestiem, medniekiem un sportistiem.

Kanāla valodas: RU

 
Zinātne
11 kanāli
2.55
EUR/mēn.
Viasat History HD
RU / EN
Viasat History HD
Viasat History tas ir plašs pārskats par politisko un sociālo, zinātnisko un kultūras dzīvi, kurš atklāj seno un mūsdienu civilizāciju vēsturi, izpēta lielākos izgudrojumus un varoņdarbus, ļaujot skatītājiem uz laiku pārvietoties pagātnē.

Kanāla valodas: RU, EN

Viasat Explorer HD
RU / EN
Viasat Explorer HD
Viasat Explorer ir interesantu populārzinatnisko un dokumentālu programmu kolekcija, kas stāsta par aizraujošiem ceļojumiem, supertehnoloģiju jaunumiem, sensacionāliem noziegumiem, ekstrēmiem sporta veidiem, drosmīgiem autora projektiem. Kanālā ir attēloti sekojoši tematiskie bloki: "Tērauds uz riteņiem", "Vīriešu darbs" "," Zinātnes sasniegumi "," Pa visu pasauli "," Noziegumi un izmeklēšanas "," Šokējošās dokumentālās filmas ".

Kanāla valodas: RU, EN

Viasat Nature
RU / EN
Viasat Nature

Kanāla valodas: RU, EN

History Channel
RU / EN
History Channel
History Chanel — televīzijas kanāls, kas pārraida oriģinālos šovus un īpašas programmas, kuros skatītājs iesaistās vēsturiskos notikumos, apvienojot informatīvu un izklaidējošu prezentāciju, kas skatītāju ierauj notikumu virpuli. Kanālā arī ir skatāmas tādas pārraides, kā "Amerikāņu kolekcionāri" , "Restaurācija amerikāņu stilā" , "Mežcirtēji", "Lombarda zvaigznes" un citi projekti.

Kanāla valodas: RU, EN

Моя Планета
RU
Моя Планета
Kanāls par ceļojumiem, vēsturi, zinātni un cilvēkiem. Piedāvā skatītājiem labākās programmas un dokumentālos projektus gan par visiem pasaules notikumiem.

Kanāla valodas: RU

Наука 2.0
RU
Наука 2.0
Populārzinātnisks kanāls krievu valodā par pasaules zinātnes sasniegumiem. Kanāls ir veltīts unikāliem pētījumiem, mūsdienu un nākotnes tehnoloģijām, zinātniskajiem atklājumiem un inovācijām.

Kanāla valodas: RU

RTG TV
RU / EN
RTG TV

Kanāla valodas: RU, EN

Совершенно секретно
RU
Совершенно секретно

Kanāla valodas: RU

Психология 21
RU
Психология 21
Психология 21 ir Krievijas  diennakts izglītojošais televīzijas kanāls. Galvenā uzmanība tiek pievērsta cilvēka psiholoģijai, savstarpējām attiecībām ar sevi, apkārtējiem un sabiedrību. Kanāla programma sastāv no autorprogrammām un dažādām pārraidēm, kuras ir veltītas garīgai un personības attīstībai. Kanāls piedāvā arī Eiropas un Amerikas dokumentālās un mākslas filmas par cilvēka iekšējo pasauli.

Kanāla valodas: RU

Домашние животные
RU
Домашние животные
Izglītojošs un izklaidējošs televīzijas kanāls Домашние животные ir veltīts attiecībām starp cilvēkiem un dzīvniekiem mājās un savvaļā. Tieši par tiem dzīvniekiem, kuri dzīvo mājās kā mīluļi - no kaķiem un suņiem līdz eksotiskajām zivtiņām un ķirzakām - stāsta kanāls Домашние животные.

Kanāla valodas: RU

Здоровое ТВ
RU
Здоровое ТВ
Telekanāls par visdārgāko, kas ir cilvēkam - par viņa veselību. Baudiet interesantas tematiskas pārraides un uzzināsiet par veselību visu, vai praktiski visu! Krievijas un ārzemju medicīnas jaunumi, stāsti par veselīgu dzīvesveidu un daudz kas cits ir kanālā, kas ir veltīts cilvēka ķermeņa un gara skaistumam.


Kanāla valodas: RU

 
Brīvais laiks
7 kanāli
2.55
EUR/mēn.
English Club TV
RU / EN
English Club TV
English Club TV ir televīzijas kanāls tiem, kuri mācās angļu valodu. Kanāla saturs sastāv no dokumentālajām un mākslas filmām, karikatūrām un mūzikas videoklipiem, kas pielāgoti angļu valodas apguvei. Raidījumi tiek pārraidīti īpašā secībā - sadalīti 6 stundu blokos un mini blokos, kuri ir paredzēti dažādām auditorijām ar programmām par dažāsām vietām. Katrai programmai ir sava struktūra un аpguves metode. Katra izglītības programma ir maza nodarbība.

Kanāla valodas: RU, EN

Ваш успех
RU
Ваш успех
Kanāls Ваш успех -  ir personīgais konsultants, kurš sniedz padomus sava biznesa izveidei jebkuram skatītājam. Kanāls var aizstāt dārgas apmācības un kursus, sniedzot tādus instrumentus, kurus var uzreiz izmantot savā konkrētajā gadījumā. Programmā tiek aicināti labākie konsultanti.

Kanāla valodas: RU

Мужской
RU
Мужской
Kanāls Мужской ir domāts īstiem vīriešiem ar viņu interesēm, kaislībām, vaļaspriekiem, problēmām un rūpēm. Tas būs interesants tiem skatītājiem, kuriem nav vienaldzīgi pret īstiem vīriešu priekiem, tādiem kā medības, makšķerēšana, ieroči un automašīnas. Kanāls arī skar dažādas svarīgas tēmas vīrieša dzīvē - attiecības, bērnus un citus dzīves momentus.

Kanāla valodas: RU

Квартал ТВ
UA
Квартал ТВ

Kanāla valodas: UA

Вопросы и ответы
RU
Вопросы и ответы
Kanālā Вопросы и ответы ir labākās TV viktorīnas un spēles 24 stundas diennaktī. Vizuālais baudījums, spraigi attīstīts sižets, dramatisms un azarts - tas viss atšķir vienu no populārākajiem televīzijas žanriem un garantē plašas skatītāju auditorijas uzmanību un mīlestību.

Kanāla valodas: RU

Усадьба TВ
RU
Усадьба TВ
Усадьба ТВ - kanāls par dzīvi ārpus pilsētas ar visām tās priekšrocībām, priekiem, izaicinājumiem un iespējām. Visiem tiem, kas izvēlas šo dzīves veidu, autori un programmu varoņi sniedz būtisku padomu kā uzcelt māju un izveidot tā dizainu, kā organizēt dārzu un savākt bagātīgu ražu no dārza, kā veidot no aramzemes skaistu un labiekārtotu parku un drošu vidi ap māju.

Kanāla valodas: RU

Точка отрыва
RU
Точка отрыва

Kanāla valodas: RU

 
Mūzika
5 kanāli
2.55
EUR/mēn.
Deluxe Muisc
DE
Deluxe Muisc
Deluxe Music ir mūzikas televīzijas kanāls vācu valodā, galvenais kanāla žanrs ir populārākā mūsdienu klubu mūzika.

Kanāla valodas: DE

RU.TV
RU
RU.TV
RU.TV - Krievu mūzikas TV kanāls. Kanālā tiek retranslētas populārākās dziesmas un videoklipi krievu valodā.

Kanāla valodas: RU

Mezzo
FR
Mezzo
Klasiskā mūzika un džezs. Katru dienu praimtaimā - operas, baleti, koncerti, festivāli, daiļrades vakari, mākslas filmas. Nakts raunds: nakts- džeza laiks. MEZZO mazākajiem skatītājiem: multfilmas un bērnu pārraides. Svētdienās no rītiem - vokāla un instrumentāla reliģijas mūzika.

Kanāla valodas: FR

Ля Минор ТВ
RU
Ля Минор ТВ
Ля-минор - Krievijas TV kanāls, kas veltīta autordziesmām. Kānalā ēterā visu diennakti skan autordziesmas, tradicionālās un mūsdienu pilsētu romances, kā arī muzikālie videoklipi un koncertu videoieraksti krievu šansona stilā.

Kanāla valodas: RU

Шансон ТВ
RU
Шансон ТВ
Mūzikas kanāls Шансон ТВ ir televīzijas kanāls autordziesmu faniem. Kanāla programmā dažādi mūzikas stili: mūsdienu un klasiskās romances, rokmūzikas lirika, pasaules šansons, dziesmas no filmām, tautas dziesmas, krievu un padomju laika iecienīta mūzika, kā arī krievu džezs.

Kanāla valodas: RU

 
Pasaule
13 kanāli
2.55
EUR/mēn.
Россия 24
RU
Россия 24
Россия 24  - ir Krievijas informācijas kanāls ar augstu profesionālo līmeni tiem, kas vienmēr vēlas būt lietas kursā par jaunākajām ziņām Krievijā un pasaulē.

Kanāla valodas: RU

UA TV
RU
UA TV

Kanāla valodas: RU

RTL
DE
RTL
Viens no populārākajiem Vācijas kanāliem, kas piedāvā daudzveidīgu saturu – seriālus un filmas, analītiskās un humora raidījumus. Turklāt, visas "Formula 1" sezonas garumā kanāls piedāvā regulārās treniņu, kvalifikācijas un sacīkšu translācijas.

Kanāla valodas: DE

SAT-1
DE
SAT-1
Vācu izklaides kanāls, kas piemērots auditorijai no 25 līdz 49 gadiem. Kanāla programma lielākoties koncentrējas uz dažādiem seriāliem un filmām.

Kanāla valodas: DE

n-tv
DE
n-tv
Galvenais kanāla saturs: ziņas, informācijas un analītiskās programmas, ekonomikas pārskati un sarunu šovi par sociālajām un politiskajām tēmām. Kanāla īpatnība ir steidzami ziņu izlaidumi tiešajā ēterā par karstākajām tēmām. Turklāt n-tv pārraida lielu skaitu dokumentālo filmu  (National Geographic un Spiegel TV),  zinātniski-populāros, ekonomikas un sporta televīzijas žurnālus, laika prognozes un vērtspapīru tirgus pārskatu.

Kanāla valodas: DE

Canal 24 Horas
ES
Canal 24 Horas
Ēters ir sadalīts uz pusstundu ziņu blokiem, kuros ir iekļautas starptautiskās tēmas, notikumi valstī un sociālājā dzīvē Spānijā, kultūru, ekonomiku, sportu. katrs bloks beidzas ar laika prognozi.

Kanāla valodas: ES

Al Jazeera
EN
Al Jazeera
Kanāls, kas informē par jaunumiem un aktuālajiem notikumiem arābu pasaulē.

Kanāla valodas: EN

CGTN-9
EN
CGTN-9
CGTN (līdz 2016. gada 31. decembrim - CCTV News) - Ķīnas ziņu kanāls starptautiskai auditorijai angļu valodā. Pārraida visu diennakti.

Kanāla valodas: EN

CGTN Russia
RU
CGTN Russia
CGTN Russia (iepriekš CCTV Russian) kanāls pārraida pilnībā krievu valodā 16 programmas - ziņas, stāstus, izklaidējošās un izglītojošās programmas. Ziņu pārraides tiek atjaunotas bieži, savukārt visas programmas atkārtojas četras reizes dienā.

Kanāla valodas: RU

NHK World
EN
NHK World
Kanāls ir par Japānas, kā arī Āzijas un Klusā okeāna reģiona valstīm  - ziņas, dokumentālie projekti, programmas par kultūru un ekonomiku. Katru stundu tiek transleta - informācijas programma "NHK NEWSLINE" par notikumiem Japānā, Āzijā un citos pasaules reģionos. Pārraide notiek angļu valodā.

Kanāla valodas: EN

Arirang TV
EN
Arirang TV
Arirang TV kanāls piedāvā programmas (tostarp jaunumus, kultūras īpatnības, dokumentālās filmas un valodu programmas), lai skatītājiem nodrošinātu mūsdienīgu un precīzu ieskatu Korejā, Āzijā un pasaulē.

Kanāla valodas: EN

TBN Russia
RU
TBN Russia
ТБН ir kanāls, kura mērķis - televīzija bez vardarbības! Ēterā interesantas programmas, ziņas, tiešraides. Kanāls mijiedarbojas un lūdzas ar daudzām baznīcām no dažādām pasaules valstīm, kā arī daudz laika tiek veltīts interaktīvai komunikācijai ar auditoriju - tiešajā ēterā. Kanāls raida tiešraides no svarīgākajiem kristiešu notikumiem no visas pasaules.

Kanāla valodas: RU

Kazakh TV
KZ
Kazakh TV
Darba dienās programma balstās uz 3 stundu valodu bloku principu: ziņas, biznesa ziņas, sports, laika ziņas, kā arī tematiskus žurnālus un pašu veidotas oriģinālās programmas. Svētdienās tiek rādītas klasiskās un mūsdienu mākslas filmas, dažādus dokumentālistikas šedevrus, Kazahstānas sērialus, unikālas teātra izrādes, klasiskās, folkloras un estrādes mūzikas meistaru koncerti.

Kanāla valodas: KZ

 
HD paka
8 kanāli
3.90
EUR/mēn.
FOX HD
RU / EN
FOX HD

Izklaides TV kanāls HD formātā. Kanāla ēterā - dažādu žanru sēriali no pasaules vadošajām studijām: trilleri, mistika, detektīvi, asa sižeta filmas un komēdijas. Ekskluzīvas Krievijas sēriālu pirmizrādes.

Kanāla valodas: RU, EN

Fox Life HD
RU / EN
Fox Life HD
Fox Life ir izklaides kanāls par mūsdienu dzīvi HD kvalitātē. Mērķauditorija - teleserialu un televīzijas šovu cienītāji. Kanāls ar panākumiem demonstrē jau iemīļoto televīzijas seriālu jaunās sezonas sērijas!

Kanāla valodas: RU, EN

Star Cinema HD
RU / UA
Star Cinema HD

Kanāla valodas: RU, UA

Setanta Sports HD
RU / EN
Setanta Sports HD
Setanta Sports HD - Īrijas televīzijas kanāls ir lielākais starptautiskais sporta televīzijas kanāls HD formātā. Dažāda satura sporta raidījumi, piemēram, futbols, gēļu futbols, kērlings, golfs, krikets, austrāliešu futbols, bokss, hokejs un regbijs.

Kanāla valodas: RU, EN

FightBox HD
RU / EN
FightBox HD

FightBox HD - unikāls pasaules sporta kanāls, kurā Jūs varat redzēt labāko cīņu sporta veidu krājumu no visas pasaules HD kvalitātē.

Kanāla valodas: RU, EN

National Geographic Channel HD
RU / EN
National Geographic Channel HD
Ar HD formata ieviešanu visas kanāla National Geographic Channel HD izglītojošās programmas sasniedza jaunu līmeni. Visas dokumentālās filmas no bibliotēkas fondiem tika pārnestas uz ēkrana jaunajā, spilgtajā kvalitātē. Skatītājiem tiek piedāvātas dažādas tematikas filmas: cilvēki un kultūra, vēsture, zinātne un tehnoloģijas, ceļojumi un piedzīvojumi u.c.

Kanāla valodas: RU, EN

Nat Geo Wild HD
RU / EN
Nat Geo Wild HD

Šajā kanālā jums ir unikāla iespēja redzēt uz televizora ekrāniem pašus interesantākos un retākos kadrus no savvaļas dzīvnieku dzīves HD režīmā - no televizora ekrāniem jums ir iespēja izpētīt visas apkārtējās pasaules sīkākās detaļas, baudot krāsu spilgtumu un skaņas dzidrumu.

Kanāla valodas: RU, EN

RTG
RU / EN
RTG

RTG HD - ir izglītojošais Krievijas televīzijas kanāls par ceļojumiem HD kvalitatē ar augstu attēla izšķirtspēju. Programmā - televīzijas raidījumi par dažādiem Krievijas reģioniem, pilsētām, kultūra un šīs daudznacionālās valsts mākslu, vēsturi un tās unikālās dabas etnogrāfiju -dzīvnieku pasaule, atpūta un labākas kūrortvietas.

Kanāla valodas: RU, EN

 
XXX
5 kanāli
3.50
EUR/mēn.
Hustler TV
EN
Hustler TV

HUSTLER TV - kanāls pieaugušajiem ar erotiska satura programmu, kas ir viens no populārakajiem zīmoliem. Kanālā tiek rādītas populārākās pieaugušo filmas, piemēram, HUSTLER Video, Girlfriends Films, Jules Jordan, Zero Tolerance un daudzi citi.

Kanāla valodas: EN

Private TV
EN
Private TV

Populārs izklaides kanāls pieaugušajiem.

Kanāla valodas: EN

Barely Legal
EN
Barely Legal

Barely Legal TV - erotiska rakstura kanāls no pieaugušo izklaides industrijas līdera - zīmola Hustler. Kanāla programmā skaistas meitenes ar dabas dotu skaistumu, kuras agrāk bija apskatāmas žurnālā Hustler, bet tagad ir redzamas uz televīzijas ekrāniem. Barely Legal TV pozicionē sevi kā vieglas erotikas kanālu.

Kanāla valodas: EN

Blue Hustler
EN
Blue Hustler

Blue Hustler ir izklaidējošs televīzijas kanāls pieaugušajiem, kas vērsts uz vīriešu auditoriju. Kanāls tiek translēts visā Eiropā, ēterā - erotika un pornogrāfija.

Kanāla valodas: EN

Playboy TV
EN
Playboy TV

Playboy TV - unikāls televīzijas kanāls, kurš piedāvā erotiskos realitātes šovus, spēļu šovus «Parādiet mums savas domas», komēdijprogrammas, speciālo ziņu izlaidumus «Playboy pasaule», pikantas pieaugušo filmas «Playboy TV Double Features». TV kanāls aicina uz intervijām slavenus komiķus, pieaugušo filmu zvaigznes, kā arī rāda lieliskus videoklipus no krāšņu Playboy meiteņu filmēšanām.

Kanāla valodas: EN

 
Interaktīvās televīzijas uztveršanai ir nepieciešams papildus aprīkojums - IPTV  dekoders. IPTV dekoderu var īrēt par 2.00 EUR mēnesī vai nopirkt uzreiz par 75.00 EUR.

Digitālās televīzijas uztveršanai var izmantot:

Televizoru ar iebūvētu DVB-C dekoderu (ir pieejams gandrīz visos jaunajos televīzoros).
Jums būs nepieciešams CAM modulis, kurš ir jāievieto televizorā tam paredzētā vietā un Jūs varēsiet darīt visu tikai ar vienu pulti. Pieslēdzot LIVAS digitālo televīziju, CAM modulis tiek uzstādīts bez papildu maksas.

Televizoriem bez iebūvētā DVB-C dekodera ir nepieciešams papildu aprīkojums:

HD dekoders - dekoders ar HD kanālu atbalstu (kanāli ar labāku izšķirtspēju un kvalitāti). HD kanāli ļauj iegūt spilgtāku un piesātinātāku sīkdetaļu attēlu. HD dekoderu var īrēt par 1.50 EUR mēnesī vai nopirkt uzreiz par 39.90 EUR
SD dekoders - dekoders bez HD formāta kanālu atbalsta. Par šī dekodera īri netiek ņemta papildu maksa.

Uzmanību!
Ja Jums neizdodas uztvert kādu no jaunpievienotajiem kanāliem, lūdzam veikt automātisko kanālu meklēšanu TV dekoderā vai televizorā (ja televizorā ir iebūvēts dekoders un CAM modulis).


 
 
X