Grupa Livas

Telekommunikāijas pakalpojumi

25Gadi Latvijas tirgū

LIVAS grupa strādā dinamiskajā vidē un tās darbība ir vērsta uz pastāvīgu pilnveidošanos un attīstību. Galvenā vērtība LIVAS grupā, neatkarīgi no ieņemamā amata, ir mīlestība pret savu darbu, kas ļauj būt profesionālam savā jomā. Šīs vērtības ļauj būt mūsdienīgiem un pat atrasties soli priekšā laikam, uzņemties atbildību par izdarīto, un piedāvāt risinājumu, kas atbilst katra klienta prasībām, kā arī liecina par augstu kvalitāti, drošību un garantijām.

No 2001. gada kompānija LIVAS oficiāli pārstāv Latvijā tādas slavenas pasaules kompānijas kā Motorola, Big-Band, CB-servis, Elmier, Planar. Kompānija nodrošina tehniskos risinājumos palīdzību starptautiskajiem un vietējiem kabeļoperatoriem, kas aktīvi attīsta savu uzņēmējdarbību Latvijā un citās valstīs.

LIVAS koncerna grupā ietilpst uzņēmumi: SIA LIVAS un tai piederošie meitas uzņēmumi LIVAS KTV un LIVAS NET.

Grupas LIVAS meitas uzņēmums SIA LIVAS pilda koncerna darbības pamatvirziena organizatora lomu, palīdz izveidot partnerattiecības ar citiem uzņēmumiem, nodarbojas ar apgādes programmu izveidošanu un mārketingu.

Meitas uzņēmums LIVAS KTV - grupas LIVAS kabeļoperators - nodrošina klientiem kabeļtelevīzijas, digitālās televīzijas un IP televīzijas pakalpojumus.

Livas Biznesam

Grupas LIVAS biznesa risinājumi apkopo visu telekomunikāciju pakalpojumu spektru, ieskaitot IT.

Telekomunikācijas pakalpojumi un risinājumi
Telekomunikācijas un vadāmie IT pakalpojumi
IT apmācība
Biznesa konsultācijas

Klienti vēlas saņemt integrētu pakalpojumu komplektu no viena uzņēmuma, kas nodrošina informācijas tehnoloģijas un IT komunikācijas, kas pārzina ne tikai produktu, bet arī klienta nodarbošanās sfēru un vajadzības.