LivasKTV
 
Mājai
Biznesam
Grupa Livas
 
Klientu serviss (8:00-22:00)
67081000, 27081000 20555559

Internets

Kā var pieslēgt bezvadu internetu?
Lai pieslēgtu bezvadu internetu, Jums nepieciešams LIVAS interneta pieslēgums un papildiekārta – bezvadu rūters.
Vai LIVAS piedāvā iespēju iegādāties rūteri?
Jā, mēs saviem abonentiem piedāvājam ražotāja TP-LINK rūterus ar 2 gadu garantiju. Rūters un meistara izsaukums ar uzstādīšanu maksā 30,00 EUR.
Gadījumā, ja ir savs bezvadu rūters, cik maksā uzstādīšana?
Jūs varat patstāvīgi uzstādīt rūteru. Bet, ja Jums būs nepieciešama mūsu palīdzība, tad rūtera uzstādīšanai LIVAS meistara izsaukuma maksa būs 16,00 EUR.
Kas ir datorvīrusi un kas ir jādara, lai samazinātu inficēšanās risku?
Vīrusi ir kaitīgas programmas, kas var iekļūt arī Jūsu datorā, kad apmeklējat inficētus resursus vai atverat surogātpastu. Vīrusi var sabojāt datus, kas glabājas datorā, pārsūtīt Jūsu personiskos datus noziedzniekiem, izmantot Jūsu e-pasta adresi, lai sūtītu surogātpastu vai veiktu uzbrukumus citiem datoriem.

Bieži vien vīrusi samazina interneta piekļuves ātrumu. Viens inficēts dators var bloķēt interneta piekļuvi visiem datoriem mājas vai biroja tīklā, ievērojami samazinot piekļuves ātrumu citiem lietotājiem.

Risku mazināšanai iesakām:

Instalēt operētājsistēmu drošības atjauninājumus;

Ja izmanto mājas WI-FI tīklu, pārliecinies, vai tīkls ir slēgts, aizsargāts ar parolēm un nav atvērts trešo personu piekļuvei. Ja tīkls ir atvērts, iesakām nekavējoties izveidot aizsardzību ar parolēm;

Antivīrusu programmas instalēšana nodrošina labāko aizsardzību pret iespējamiem jauniem inficēšanas gadījumiem. Daudzi ražotāji piedāvā mājas lietotājiem bezmaksas antivīrusu programmas ar ierobežotu funkciju klāstu (Avast, AVG, Avira).