LivasKTV
 
Mājai
Biznesam
Grupa Livas
 
Klientu serviss (8:00-22:00)
67081000, 27081000 20555559

Par TV kanāliem

Jauni telekanāli "Star Cinema HD" un "BOLT" digitālās TV abonentiem!

14.01.2020.


Star Cinema HD TV kanāls tiek orientēts uz sieviešu auditoriju virs 25 gadiem. Kanālā tiek translētas populāras filmas un seriāli, augsta reitinga kino projekti par mīlestību un romantiku. Kanāls piedāvā arī ziņas no kino pasaules, stāstus par filmēšanu un programmas, kas stāsta par filmu veidošanas jomu. Telekanāls ir pieejams tematiskajā pakā "Filmas".

BOLT –  filmu TV kanāls, kurā  tiek ņemtas vērā vīriešu auditorijas vēlmes. Kanāls ir domāts vīriešu auditorijai virs 25 gadiem. Kanāla pamatu sastāda grāvēji, detektīvi, kā arī filmas par karu un seriāli. Vienlaikus kanāls piedāvā tematiskas programmas par kino pasaules aizkulisēm, slavenu filmu tapšanas vēsturi, kā arī pasaules kino jaunumu pārskatus. Telekanāls ir pieejams tematiskajā pakā "Brīvais laiks".

Jauni telekanāli "Mamutēns", "Deluxe Music" un "RU.TV" digitālās TV bāzes un mūzikas paku abonentiem!

14.01.2020.


TV kanāls "Mamutēns" ir paredzēts bērniem vecumā no 1 līdz 7 gadiem. Kanāla programmā ir dziesmas no populārām krievu un ārzemju multfilmām.


Deluxe Music – vācu mūzikas televīzijas kanāls, kanāla galvenais žanrs ir populārā klubu mūzika.


RU.TV –  krievu mūzikas kanāls, kurā translē tikai pašus jaunākos krievu mūzikas videoklipus labā kvalitātē.

 

LIVAS Digitālās televīzijas abonentiem ir pieejama jauna papildu paka - Pirmā Baltijas Paka!

01.04.2019.

Pirmā Baltijas Paka (PBP) šobrīd ir plašākā tematiskā TV kanālu paka Baltijā, kurā ir 25 kanāli dažādu žanru un interešu mīļotājiem – filmas un seriāli, sporta tiešraides, kanāli bērniem un jauniešiem, garšīgākie kulinārijas kanāli, interešu un dzīves stila TV kanāli!
PBP ir orientēta uz izklaides un izglītojošo saturu, bez politikas tēmām, un orientēta uz plašāko auditoriju, kas pilnībā nodrošina pieaugošo kvalitatīva satura pieprasījumu krievu valodā.

PBP ir pieejami tādi kanāli -

 • Pirmais Baltijas Kanāls
 • HTB Mир
 • REN TV Baltic
 • Дом Кино
 • Карусель
 • Телекафе
 • Время: далёкое  и близкое
 • Музыка Первого
 • Бобёр
 • Дом Кино Премиум HD
 • НТВ Сериал
 • НТВ Стиль
 • НТВ Право
 • O!
 • Поехали!
 • Киномикс
 • Наше новое кино
 • Родное кино
 • Индийское Кино
 • Кинокомедия
 • Киносерия
 • КВН ТВ
 • Кухня ТВ
 • Бокс ТВ
 • M-1 Global*
Līdz 31.05.2019. PBP ir pieejama bezmaksas, pēc tam stājas spēkā cena 4.99 EUR/mēn.
PBP var abonēt tikai kopā ar Bāzes paku.

*Televīzijas kanāls “M-1 GLOBAL HD” būs pieejams 2019.gada aprīlī līdz ar Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) kanāla reģistrāciju Latvijā retranslējamo audio un audiovizuālo programmu sarakstā.

Kanāla "Россия РТР" retranslācijas aizliegšana

31.01.2019

Saskaņā ar Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) 31.01.2019. pieņemto lēmumu,no2019.g.4.februāra tika aizliegta kanāla “Россия РТР” retranslācija Latvijas teritorijā uz 3 mēnešiem.

Jauni kanāli "Пятница" un "ТНТ4" priekš digitālā TV un kabeļtelevīzijas bāzes pakas!

28.02.2018.


"ТНТ4 International" – izklaides kanāls, kura ēterā var redzēt populāro projektu labākos izlaidumus no THT mediatekas – atraktīvus šovus un seriālus. Kanālā "ТНТ4" jūs varēsit izbaudīt unikālās humora programmas: Comedy Club и Comedy Woman, «Наша Russia», ComedyБаттл, «Не спать!».

"Пятница International" – izklaides kanāls tiem, kuri tīko pēc jauniem iespaidiem un grib izjust pasaules garšu mutē. Kanāls ceļotājiem, cīnītājiem par servisa kvalitāti, aktīvistiem un vērotājiem. Telekanāls – gids, kurš atvērs jaunās brīnumainās iespējas.

Jauni bērnu telekanāli digitālās TV abonentiem tematiskajā pakā BĒRNU PASAULE!

22.05.2017.

Mūsu digitālās TV skatītāji iegūs iespēju baudīt televīzijas kanālus "Nick Jr." и "Jim Jam":

"Nick Jr." ir bērnu animācijas kanāls, kas raida 24/7. Kanāls piemērots jaunākajai bērnu auditorijai. Starp animācijas filmiņām ir pieejamas, jau bērnu vidū popularitāti ieguvušo varoņu piedzīvojumi: "Dora un draugi", "Ķepu patruļa" un citas.

"Jim Jam" - kanāls pirmsskolas vecuma bērniem, kas piedāvā bērnu televīzijas šovus, multfilmas, izglītojošas un attīstošas programmas.


Jauns telekanāls "STV Pirmā" digitālās televīzijas abonentiem!

05.01.2017.

"STV Pirmā" ir televīzijas kanāls sievietēm, kas piedāvā gan Latvijā producētas pārraides, kurās vadītāju lomu uzņemas vietējās slavenības un viņu ģimenes, gan arī iemīļoto seriālu janās sezonas, filmas un raidījumi.
No vietējiem raidījumiem kanāls piedāvā sarunu šovu par sieviešu dzīves smalkumiem "Starp mums runājot" un realitātes šovu "Es būšu tu". Kulinārijas šovu cienītājas gaida tikšanās ar vienu no vispazīstamākajiem pavāriem pasaulē Gordonu Ramzi, kurš pildīs tiesneša pienākumus sacīkstē starp vienkāršiem cilvēkiem, kuri uzņēmušies risku sacensties ēdienu pagatavošanā. Telekanāls ir pieejams tematiskajā pakā BRĪVAIS LAIKS latviešu valodā.

Jauns telekanāls “Current Time” digitālās televīzijas abonentiem!

04.01.2017.

"Current Time" ir informatīvi analītisks televīzijas kanāls, kas stāsta par to, kas mums ir aktuāli, sniedzot objektīvu, precīzu, neitrālu un ar faktiem pamatotu informāciju.
Visu diennakti telekanāla ēterā: debates, neatkarīgi žurnālistu izmeklējumi un apspriedes, pilns viedokļu unn komentāru spektrs strīdīgos jautājumos. Īpaša uzmanība tiek pievērsta tematikai un notikumiem, par kuriem dažādu valstu oficiālie plašsaziņas līdzekļi izvairās runāt. Telekanāls ir pieejams tematiskajā pakā PASAULE 1 krievu valodā.

Jauns HD kanāls digitālās TV bāzes pakas  abonentiem "Chaula TV"!

19.09.2016.

Chaula TV ir izklaides medijs, kas piedāvā satura dažādību Latvijas mediju vidē. Jūs sagaida raidījumi un video sižeti par dažādām tēmām - sportu, modi, kultūru un citām, tāpat kanālā tiek rādītas gan ziņas, gan sarunas un intervijas ar dažādu jomu un profesiju pārstāvjiem, gan atvēlēts laiks mūzikas sadaļai.
Televīzijas prioritāte ir satura pieejamība interneta vidē, interaktivitāte, kā arī augstas kvalitātes attēls (HD kvalitātē). Televīzijas platforma balstīta uz inovatīvām augstas kvalitātes tehnoloģijām, kuras risinājums ir Baltijā pirmā sociālā tīkla platforma, kas izmanto mākoņtehnoloģijas.Chaula TV ir interneta sociālā televīzija, kura raida un veido savu programmu tādu, kādu Jūs to vēlāties redzēt.

Jauni bērnu telekanāli digitālās TV abonentiem!

01.07.2016.

Sākot ar 1. jūliju, mēs esam uzsākuši vēl divu jaunu bērnu TV kanālu pārraidi. Mūsu digitālās TV skatītāji iegūs iespēju baudīt televīzijas kanālus "Мульт" un "Мультимания":

Telekanāls "Мульт" demonstrē Krievijas ražojuma multiplikācijas filmas bērniem no 1,5 līdz 6 gadu vecumam. Šajā televīzijas kanālā nav reklāmu un agresīvas informācijas un tajā tiek rādīti bērnu multiplikācijas seriāli: «Belka un Strelka. Jautrā ģimenīte» («Белка и Стрелка. Озорная семейка»), «Maša un lācis» («Маша и Медведь»), «Luntiks» («Лунтик»), «Smīdinātājiņi» («Смешарики») un citas multiplikācijas filmas, kā arī «Sojuzmuļtfiļm» un Krievijas Valsts televīzijas un radio fonda klasika.

Telekanāls "Мультимания" ir izklaidējošais televīzijjas kanāls bērniem un pusaudžiem no 6 līdz 12 gadu vedumam. "Мультимания" piedāvā jums izbaudīt ceļojumu brīnumainu piedzīvojumu, maģisku stāstu un lielisku varoņu valstībā. Mutiplikācijas filmas un seriāli no vadošajiem ražotājiem, kā arī izglītojošas programmas. Kanāls "Мультимания" raida visu diennakti tiešajā ēterā.

Jauns telekanāls "8" kabeļtelevīzijas un digitālās TV bāzes pakas abonentiem!

01.07.2016.

Telekanāls "8" ir izklaidējošs televīzijas kanāls krievu valodā, kas attēlo dzīvi visā tās pilnībā: spilgtās krāsās, emocijās un laimīgos mirkļos. Telekanāla ēterā visu diennakti: mākslas filmas, analītiskie materiāli, intervijas ar slaveniem mūziķiem un kinoaktieriem, laika prognoze katrai dienai, humora un kulinārijas televīzijas projekti, ziņu raidījumi, rīta programmas un izklaidējoši šovi.

Pieejami jauni kanāli digitālās TV abonentiem!

01.06.2016.

1. jūnijā mēs uzsākām četru jaunu TV kanālu translāciju. Mūsu digitālās TV lietotāji iegūs iespēju baudīt telekanālu"АВТО 24", "Домашний", "Бестселлер+" un "112 Ukraina" skatīšanos.

Pastāstīsim sīkāk par katru no tiem:

Televīzijas kanāls "Домашний" atrodas Krievijas vispopulārāko telekanālu TOP-10. Kanāls ir orientēts uz skatīšanos ģimenes lokā, un tā ēterā iznāk raidījumi par kulināriju, medicīnu, ģimenes un laulības lietām u.tml. Sauklis – „Vienmēr sievietēm!”.
Telekanāls ir pieejams digitālās TV abonentiem bāzes pakā, kā arī kabeļtelevīzijas abonentiem.

Televīzijas kanāls "АВТО 24" ir unikāls Krievijas informatīvi izklaidējošais kanāls par auto lietām. Pašu izstrādātu automobiļu tematikas televīzijas programmu klasiskie un oriģinālie formāti un unikālā veidā televīzijas skatītājiem pasniegtas ziņas, intervijas un testa braucieni.
Telekanāls ir pieejams digitālās TV abonentiem tematiskajā pakā SPORTS krievu valodā.

Televīzijas kanāls "Бестселлер+" ir Krievijas televīzijas kino zelta fonds. Šis kanāls sniedz skatītājam iespēju baudīt lielbudžeta filmas ar visaugstāko reitingu, piedāvājot savai auditorijai plašu žanru un tematikas spektru: no izcilo mākslas darbu ekranizācijām līdz detektīviem, vēsturiskām un piedzīvojumu drāmām un komēdijām.
Telekanāls ir pieejams tematiskajā pakā FILMAS krievu valodā.

Ziņu televīzijas kanāls "112 Ukraina" – ziņas tiešajā ēterā, kas sniedz televīzijas skatītājam pilnu ainu par notikumiem Ukrainā un pasaulē ar analītiķu un ekspertu vērtējumiem.
Telekanāls ir pieejams tematiskajā pakā PASAULE krievu valodā.


Tagad vēl vairāk HD kanālu!

10.04.2016.

Mēs esam paplašinājuši populāru telekanālu retranslāciju HD formātā un pievienojuši mūsu HD pakai vēl 5 dažādu tematisko virzienu telekanālus ar augstu reitingu - ID Xtra HD, DTX HD, Discovery Science HD, Eurosport 1 HD un Eurosport 2 HD. Tagad digitālās televīzijas abonentiem ir pieejami 15 augstas izšķirspējas televīzijas kanāli par iepriekšējo cenu – 3,90 eiro mēnesī!
Neatlieciet uz rītu labāko iespēju izbaudīt spilgtākos mirkļus no pasaulē populāru televīzijas kanālu skatīšanās augstas izšķirtspējas formātā. Pasūtiet digitālās televīzijas pieslēgumu ar HD paku no LIVAS un novērtējiet pārsteidzošo attēla kvalitāti savā televizorā jau šodien

Jaunais kanāls „Bobjor” ("Бобёр") digitālās televīzijas abonentiem.

05.04.2016.

Televīzijas kanāls „Bobjor” («Бобёр»; no krievu valodas – „bebrs”) ir pirmais diennakts apraides kanāls Krievijā, kas ir veltīts dzīves telpas labiekārtošanas jautājumiem. Telekanāla  „Bobjor” tematiku veido jaunākie dizaina un vienkāršākie arhitektūras risinājumi mājīguma izveidei savrupnamā, dzīvoklī, vasarnīcā vai birojā.

„Bobjor” – tā ir sabiedrība, kurā apvienoti interjeru dizaineri, arhitekti, būvniecības un ainavu speciālisti, kā arī citi profesionāļi, kuri ir gatavi nodemonstrēt un pastāstīt, kādā veidā visu var radīt savām rokām.

„Bobjor” piedāvā jaunas idejas ierobežota budžeta būvniecībai, remontam, labiekārtošanai, interjera izveidei dzīvoklī, mazdārziņa mājiņā vai pagalmā. Visa noderīgā informācija tiek izklāstīta vieglā un saprotamā veidā.

Kanāls ir pieejams digitālās TV abonentiem bāzes pakā krievu valodā.

Jauns TV kanāls digitālās televīzijas abonentiem "SPORT1".

19.02.2016.

SPORT1 ir Latvijā licencēts sporta tematikas kanāls. Spēcīgā tehniskā bāze, komentētāju un žurnālistu profesionālisms ļauj veidot pirmklasīgas spēļu tiešraides, sporta notikumu analīzi, iztaujāt pasaules slavenus sportistus.
Futbola cienītājus pārsteigs kanālos skatāmās futbola elites spēles; pasaules līmeņa tenisa turnīri; handbols, basketbols, Ukrainas hokeja līga. Vidēji 6 stundas dienā ir tiešraides.

Kanāls skatāms ar 3 skaņas celiņiem: krievu, angļu un ukraiņu. Kanāls ir pieejams digitālās TV abonentiem "SPORTS" tematiskajā pakā.

Par televīzijas kanāla "Боец" retranslācijas pārtraukšanu.

25.01.2016.

Cienījamie klienti!
Televīzijas kanāla "Боец" tiesību turētāji informēja, ka no 2016.gada 25.janvāra televīzijas kanāls "Боец" pārtrauc savu pārraidi Baltijas valstīs, sakarā ar kontenta izmantošanas tiesību šajā teritorijā izbeigšanu.
Atvainojāmies par neērtībām.

Jauni kanāli HD formātā!

14.01.2016.

Tematiskajā pakā „PASAULE 2” ir parādījušies vairāki lieliski kanāli HD kvalitātē!

RT HD – ziņu telekanāls, kas raida visu diennakti angļu valodā un ir orientēts uz pasaules auditoriju. Televīzijas kanāls RT uzsāka savu darbību 2005. gadā un to palaida lielākā ziņu aģentūra „РИА-Новости” ar mērķi atainot pasaules notikumus no Krievijas skatu punkta.

RTД HD – dokumentālais kanāls RTД, kas ir visjaunākais dalībnieks „Russia Today” saimē, uzsāka diennakts apraidi 2011. gada 23. jūnijā. Ētera pamatsaturu veido ekskluzīvas RT pašu ražojuma dokumentālās filmas, kas jau ir izpelnījušās godalgas starptautisko konkursos.

Jauns TV kanāls digitālās televīzijas abonentiem "Sportacentrs.com TV".

01.01.2016.

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) konkursā "Par sabiedriskā pasūtījuma daļas nodošanu nacionālajiem komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem" uzvarējis "Sportacentrs.com", aģentūru LETA informē NEPLP pārstāvji.

Sportacentrs.com ir Latvijas sporta ziņu kanāls, kas koncentrējas ne tikai uz pašmāju sporta aktivitātēm un atspoguļo vadošo sporta veidu vietējo čempionu norisi, bet informē arī par sporta notikumiem pasaulē. Kanāls pārraida arī intervijas ar sportistiem, kā arī analizē sporta notikumu gaitu no ekspertu viedokļa.

Discovery ir veikusi kanālu grupas Eurosport zīmolmaiņu.

13.11.2015.

Izmaiņas sporta kanālu Eurosport translēšanā stāsies spēkā no 13. novembra, un tās tiks pavadītas ar kampaņu sociālajos tīklos visās valstīs, kurās šīs grupas kanāli tiek translēti.

Zīmolmaiņa skars visu Eurosport ekosistēmu, tostarp kanālus Eurosport, Eurosport 2, Eurosportnews un digitālos produktus, kas tiek piedāvāti ar šo zīmolu.

Zīmola logotipā tiks saglabāta tradicionālā zvaigzne, taču tā tiks attēlota jaunā, dinamiskākā stilā un mūsdienīgā grafikā. Televīzijas kanāls Eurosport tiks pārdēvēts par Eurosport 1, un 13. novembrī tas uzsāks savas pārraides ar saukli “Atraisi savu kaisli”.

Eurosport ģenerāldirektors Pīters Hatons atzina, ka sporta notikumu tiešraides daudziem skatītājiem stabili asociējas ar Eurosport. Kļūstot par Discovery daļu, tika forsēta kanāla izaugsme un atjaunots zīmols ar mērķi nokļūt vēl tuvāk sporta līdzjutējiem. Tika izpirktas visas ekskluzīvās tiesības vietējiem līdzjutējiem katrā tirgū, un tagad ir iespēja uzdāvināt viņiem neaizmirstamus iespaidus no visiem četriem “Grand Slam” tenisa turnīriem, visām galvenajām Eiropas futbola līgas spēlēm, interesantākajām autosporta un motosporta sacensībām, kā arī visām velosacīkstēm.

Tagad kanāls Motors TV ir pieejams arī HD formātā!

27.10.2015.

Motors TV "lielo ātrumu televīzijas" kanāls, kas ir neapstrīdams līderis starptautiskā motoru sporta jomā un kurš retranslē 80 čempionātus un galvenos notikumus pasaulē, kuros dalību ņem automobiļi, velosipēdi, laivas un lidaparāti. Katrā nedeļas nogalē tiek piedāvātas sacensību tiešās translācijas. Motors TV ir labākais kanāls tiem, kurus interesē gavenās norises Eiropā motorizēto sporta veidu jomā.
Vairāk nekā puse programmu ir veltītas tieši sportam, bet pārējā daļa – ziņām, dokumentālo filmu seriāliem un dažādiem apskatiem par notikumiem auto pasaulē un visu, kas ir saistīts ar motoriem. Visas programmas televīzijas kanālā Motors TV tiek translētas vācu, angļu, franču un spāņu valodā.

Kanāls ir pieejams digitālās TV abonentiem HD tematiskajā pakā.

Tagad ir pieejami jauni kanāli digitālās televīzijas abonentiem!

01.10.2015.

No 1. oktobra mēs uzsākam vēl divu populāru Vācijas kanālu translāciju. Mūsu digitālās televīzijas lietotāji iegūs iespēju skatīties un baudīt televīzijas kanālus"n-tv" un "RTLNITRO". Sniedzam sīkāku informāciju par katru no tiem:

Kanāls"n-tv" raida vācu valodā. Šeit jūs varēsiet visu diennakti skatīties ziņas par jaunākajiem notikumiem gan Vācijā, gan arī citur pasaulē. Šis televīzijas kanāls ir iekļauts pakā"Pasaule 1".


"RTLNITRO" ir viens no vislabākajiem filmu kanāliem, kas raida vācu valodā. Šajā kanālā jūs varēsiet skatīt visinteresantākās filmas, kas pārstāv visdažādākos žanrus un virzienus. Jums būs iespēja baudīt jaunākos seriālus, asa sižeta detektīvus, piesātinātus grāvējus, jautras komēdijas, romantiskas melodrāmas un daudz citu kinomākslas darbu. Šis televīzijas kanāls ir iekļauts tematiskajā pakā "Filmas".

REN TV Baltic pāriet jaunā dimensijā.

28.09.2015.

No 2015. gada 28. septembra REN TV Baltic skatītājus uzrunās ar jaunu logotipu un ētera noformējumu. Jaunais logo tiks izmantots laikrakstu, žurnālu un mājas lapu TV programmās, kanāla ētera noformējumā un visos citos materiālos, kas saistīti ar tā vizuālo identitāti.

Izstrādājot kanāla jauno dizainu, par bāzes elementu tika izvēlēts simbols «R» vārdā «REN». «R» - ir bura. Bura pārveido vēja enerģiju kustībā. Kanāla pozicionējumā tādējādi būtiskas ir šādas jēdzieniskās nozīmes:

 • Sērfings informācijas jūrā;
 • Vienmēr uz viļņa, vienmēr mūsdienīgi;
 • Ceļošana, piedzīvojumi;
 • Jaunība, spēks, iespējas;
 • Vides un iespēju paplašināšana.

Vienlaikus ar vizuālajām izmaiņām arī televīzijas kanāla programma nepārstāj atjaunoties. Jau tuvākajā laikā sezonas esošajām pirmizrādēm piepulcēsies vēl citas jaunas programmas gan ar izklaidējošu, gan izglītojošu saturu.

REN TV Baltic – ieslēdz jauno dimensiju!

Par televīzijas kanālu „OTV” retranslācijas pārtraukšanu.

02.07.2015.

Informējam, ka, balstoties uz Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) 2. jūlija lēmumu Nr.111, ir pārtraukta Ogres televīzijas (OTV) izplatīšana. OTV bija viens no bezmaksas apraides obligāti retranslējamiem kanāliem Latvijas Republikas teritorijā. Ņemot vērā informāciju, ka OTV radušās finanšu problēmas, NEPLP ir pieņēmis lēmumu pārtraukt programmas izplatīšanu bezmaksas apraidē sākot no 2015. gada 2. jūliju.TV bija viens no bezmaksas apraides obligāti retranslējamiem kanāliem Latvijas Republikas teritorijā.

Ir pieejami jaunie kanāli digitālās televīzijas abonentiem "FightBOX" un "FightBOX HD".

09.06.2015.

FightBox (tematiskā pakā “Sports”) un FightBOX HD (papildu pakā “HD”) - kanāls, kurš piedāvā ļoti lielu ciņu daudzveidību tiešraidē (MMA, Sumo, karate, taekwon-do un tt.). Jūs varēsiet just līdzi pašiem svarigākajiem cīņas notikumiem pasaulē. Kanāls FightBox neatstās vienaldzīgu nevienu ciņu piekritēju.

Jauns HD kanāls digitālās televīzijas abonentiem "ARTV".

09.06.2015.

Pirmais un vienīgais Latvijas HD kanāls (papildu pakā "HD"). Kanāls ir bagāts ar dažādu izklaidējošu informāciju un programmām. Jūs varēsiet vērot dažādus skaistus dabas skatus ar nomierinošu fona mūziku HD kvalitātē, kā arī no rīta mosties ar rīta vingrošanu kopā ar personīgo treneri.

Par televīzijas kanālu „E!Entertaiment” un „Universal” retranslācijas pārtraukšanu.

01.04.2015.

Sākot ar 2015.gada 30. aprīli televīzijas kanāli „E!Entertaiment” un „Universal” pārtrauc retranslāciju Baltijas valstīs. Līdz ar to kanālu saraksts tiks papildināts ar diviem jauniem filmu kanāliem:

„Film Box” - kanāls, kurš skatītājiem piedāva visu žanru labākās un populārakās filmas un seriālus: komēdijas, piedzīvojumu, zinātniskās fantastikas, mūzikli, melodrāmas u.c.. Filmam, kuras guvušas starptautisku atzinību un apbalvotas ar augstākā ranga balvām neatstās vienaldzīgu pat pašu izvēlīgako skatītaju.

„Премьера” - kanāls kurā iespējams skatīties jaunākās un labākās pēdējo gadu filmas 24 stundas diennaktī. Katru dienu 22:00 jauna filma. Visas filmas tiek translētas platekrāna proporcijā 16:9 un ar skaņu Dolby Digital 5.1.. Kanāls „Премьера” ir saņēmis arī vairākas balvas kā labākais filmu kanāls. Programma ir izveidota tā, ka palaist garām interesantu filmu nav iespējams, tās atkārtojās nedēļas laikā dažādos dienas laikos un katru nedēļu tiek rādītas jaunas filmas. Televīzijas kanāls ir izveidots tā, ka katrs atradīs atbilstošu filmu savām interesēm un neviena reklāma Jums netraucēs baudīt izcilu kino.

Kanāls MGM maina savu nosaukumu uz AMC.

01.03.2015.

No 2015. gada 1. aprīļa kanāls MGM maina nosaukumu un saturu. Turpmāk kanālu redzēsiet ar nosaukumu AMC.

Līdz ar šīm izmaiņām kanāls saviem skatītājiem piedāvās jaunas filmas, lai varētu nodrošināt plašāku izklaidējošo saturu. Daudzviet AMC ir ļoti pazīstams kā "Staigājošie miroņi" (Walking Dead), "Pārkāpt robežu" (Breaking Bad) un "Trakie vīrieši" (Mad Men) autors. Aprīlī kanāls AMC saviem skatītājiem piedāvās daudz jaunas filmas no Miramax, kā arī AMC ekskluzīvās sērijas pirmizrādes – The Divide un Halt and Catch Fire.

Jauns kanāls digitālās televīzijas abonentiem "Setanta Sports".

01.01.2015.

"Setanta Sports" ir pasaules mēroga sporta kanāls, kurš piedāvā sekot līdzi tiešraidēs spēcīgākajai hokeja līgai pasaulē "NHL", lielākajām futbola līgām Eiropā La Liga BBVA, Ligue 1, Serie A,kā arī UEFA EURO 2016 kvalifikācijai, UFC un Formula E un daudziem citiem pasaules svrīgiem sporta notikumiem.

Skatieties kanālu "Setanta Sports" LIVAS digitālās televīzijas sporta blokā.

Uzināt vairāk par kanālu "Setanta Sports" un iepazīties aktuālākjaiem notiekumiem varat https://www.facebook.com/Setantasportslatvia

Jauni kanāli digitālās televīzijas abonentiem.

01.01.2015.

"Перец International" ir izklaidējošs televīzijas kanāls, kurš skatītājus izklaidē jau kopš 1999. gada. Kanāls balstās uz izklaides programmām un populāriem Krievijas televīzijas šoviem. Anekdotes, komēdiju seriāli, izklaidējoši šovi un vēl daudz dažādu neatkātojamu izklaižu programu piedāvā tikai un vienīgi kanāls "Перец International".

"1 HD" ir kanāls tiem, kas ciena mūsdienīgu mūziku no visas pasaules un Krievijas. 7 dienas nedēļā, 24 h diennaktī tikai un vienīgi mūzika! Savus skatītājus kanāls iepazīstina ar pilnu mūsdienu mūzikas spektru. No elektronikas līdz pašiem liriskākajiem hītiem. Mūzika nepārtrauktā režīmā, kuru gribās ne tikai klausīties, bet arī skatīties.

“Ukraina Today” ir pasaules pirmais un vienīgais starptautiskais Ukrainas ziņu kanāls angļu valodā, kurš ir fokusēts uz notikumiem pasaulē un Ukrainā.

“Life News” atspoguļo pašas karstākās ziņas un aktualākos notikumus no Krievijas un visas pasaules krievu valodā.

"Комедия ТВ" - izklaides kanāls, kurā var redzēt gan jaunas, gan klasiskas komēdijas, seriālus, humora šovus un izklaidējošas pārraides. Kanāls garantē labu noskaņojumu visiem saviem skatītajiem, bez izņēmumiem.

“K1 HD” piedāvā labākās Holivudas filmas HD kvalitātē. Iekārtojies ērtāk, jo reklāmas netraucēs baudīt izcilu kino.

Izmaiņas sākot ar 2015.gada 01. janvāri.

01.12.2014.

Sākot no 01.01.2015. televīzijas kanāli Digitālās televīzijas blokā- Zinātne un reliģija: “24 Tehno”, “24 Doc” un Filmu blokā “HCTB” ir zaudējuši savas tiesības pārraidīt Baltijas teritorijā. Šie kanāli tiks aizvietoti ar jauniem aizraujošiem kanāliem.

“24 Tehno” tiks nomainīts uz “History channel”.
“History Channel” aizved savus skatītājus brīnumainā ceļojumā cauri laikiem, savienojot mūsdienu moderno pasauli ar vēstures aizraujošajām un pārsteidzošajām saknēm. Tas ir pagātnes apraksts, kas attēlo gan labi zināmus stāstus, gan atklāj vēstures detaļas, kas cauri laika ritumam palikušas apslēptas.

“24 Doc” tiks nomainīts uz “Chasse et Peche”.
“Chasse et Peche” ir informatīvi izklaidējošs kanāls kaislīgiem medniekiem un zvejniekiem. Pamācoši raidījumi un kulinārija.

“HCTB” tiks nomainīts uz “1+1 International”.
“1+1 International” ir populārākais Ukrainas izklaides un filmu televīzijas kanāls. Tas rāda nevien jaunakās filmas, bet arī pārsteidz ar dažādiem dokumentālajiem raidījumiem.

LIVAS abonentiem ir pieejams jauns kanāls "OE".

01.12.2014.

OE ir mūzikāli, informatīvi izklaidējošs televīzijas kanāls, kas raida katru dienu 24 stundas diennaktī. Kānāls piedāvā pašu jaunāko un interesantāko izklaides informāciju, kas nav pieejama visiem,- reportāžas no slēgtām pieņemšanām un izsmalcinātām ballītēm, kā arī ieskatu dažādos straptautiskos mūzikas un kino festivālos un godalgu pasniegšanas ceremonijās. Karstākās ziņas no mūzikas, kino un modes pasaules.

Ir pieejami 2 jauni mūzikas kanāli "Clubland" un "NOW Music".

01.11.2014.

Sākot no 01.11.2014.Digitālās televīzijas abonentiem, "Mūzikas" blokā tiek pievienoti divi jauni kanāli "Clubland" un "NOW Music".

"Clubland" kanāls iepriecinās klubu mūzikas mīļotājus. "Clubland" atskaņo tikai un vienīgi klubu mūziku sākot no astoņdesmitajiem līdz mūsdienu aktuālākajiem hītiem.

"NOW Music" iepriecinās jaunumu mīļotājus. "NOW Music" atskaņo tikai jaunākos un svaigākos hītus. Pateicoties šim kanālam Jūs vienmēr zināsiet, kas ir aktuāls tagad un pirmais uzzināsit, kas būs topā jau rīt.

Par televīzijas kanāla „Channel 4" retranslācijas pārtraukšanu.

17.10.2014.

Sākot ar 2014.gada 17. oktobri televīzijas kanāls „Channel 4 TV” pārgāja uz citu satelītu. Līdz ar to, šis kanāls Baltijas teritorijā vairs netiek retranslēts.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Par televīzijas kanāla „ТНТ Comedy" retranslācijas pārtraukšanu.

10.09.2014.

Kopš 10. septembra televīzijas kanāls „THT Comedy” (bijušais „Comedy TV”) vairs nav pieejams skatītājiem visā Baltijas teritorijā. Mēs esam ieinteresēti, lai kanāls arī turpmāk būtu pieejams mūsu klientiem, tāpēc tiek meklēti alternatīvi risinājumi.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

LIVAS abonentiem ir pieejams jauns kanāls "K1".

05.08.2014.

K1 ir ekskluzīvs filmu kanāls, kurš Jūsu uzmanībai piedāvā labākās filmas no Holivudas un Eiropas kvalitatīvā, digiālā formātā.

Livas abonentiem ir pieejams jauns kanāls "Mūzikas Video kanāls".

17.03.2014.

"Mūzikas Video kanāls" ir saturiski bagātākais latviešu mūzikas kanāls, kurā 24 stundas diennaktī dzirdamas un redzamas latviešu populāro izpildītāju dziesmas. Kanālā ir skatāmi gan leģendārie latviešu mūziķi, gan mūsdienu mākslinieku aktuālākie videoklipi un intervijas, kas filmētas sākot no 80-to gadu beigām, līdz pat mūsdienām.

Skaties "Mūzikas Video kanāls" 24 stundas diennaktī LIVAS digitālajā TV.

Livas abonentiem ir pieejams jauns kanāls "Latvijas Šlāgerkanāls".

17.03.2014.

"Latvijas Šlāgerkanāls" ir pirmais un vienīgais mūzikas kanāls, kurā 24 stundas diennaktī redzami Latvijas šlāgermūzikas video. Šobrīd kanālā tiek raidīti pēdējo 10 gadu populārākie Šlāgermūzikas un country mūzikas videoklipi un koncerti.

Nepārtraukta jautras un pozitīvas mūzikas programma!

Skaties "Latvijas Šlāgerkanāls" 24 stundas diennaktī LIVAS digitālajā TV.


Kanāla “Syfy” retranslācijas izbeigšana

01.02.2013.

Vēlamies Jūs informēt, ka ar 2013.gada 01.martu kanāls "SyFy" pārtrauc savu darbību, tā vietā piedāvāsim Jums kanālu "Universal Channel", kurš pārsteigs Jūs ar jauniem pasaules slaveniem un godalgotiem seriāliem, kā arī ar pasaules mēroga kasesgrāvēju filmām.

Livas abonentiem ir pieejams jauns HD kanāls - "Animal Planet HD"!

15.01.2013.

No 15.01.2013., Jūsu uzmanībai tiek piedāvāts jauns izklaides kanāls par mūsu planētas dzīvnieku pasauli, visā tās daudzveidībā un krāššņumā - "Animal Planet HD".
"Animal Planet HD" programmā ir augstas izššķirtspējas raidījumu cikli par savvaļas dzīvniekiem, kuri apdzīvo Āfrikas nacionālos parkus, par okeāna iemītniekiem no visdziļākajām okeāna dzīlēm, par mūsu mīļajiem mājdzīvniekiem suņiem un kaķiem kā arī vēl daudz kas cits iepriekšš neredzēts HD kvalitātē, kas ļaus Jums iepazīt dzīvnieku pasauli vēl labāk, kā iepriekšš.

Latvijā ienāk pasaules līmeņa izklaides TV kanāls – FOX.

1.10.2012.

Cienījamie abonenti! Sākot no šā gada 1. oktobra, Jums būs pieejams pasaules līmeņa izklaides TV kanāls FOX. Tas aizstās līdzšinējo FOX Crime, kura skatītākie seriāli tiks saglabāti jaunā kanāla klāstā.

FOX – ir izklaides kanāls visai ģimenei, kas piedāvā pasaulē populārus un atzītus seriālus. Šajā kanālā ir aptverti visdažādākie žanri, sākot no drāmas un beidzot ar fantāziju. Kanāla mērķis ir piedāvāt skatītājiem jaunāko un labāko, kas TV seriālu pasaulē ir pieejams.

Jaunie kanāli - "Mir seriala" un "Egoist TV"

27.09.2012.

Cienījamie LIVAS digitālās TV abonenti! No 1.10.2012 mēs Jums piedāvājam skatīšanai 2 jaunus kanālus "Mir seriala" un "Egoist TV"

Kanāls "Egoist TV" ir adresēts pirmkārt vīriešu auditorijai. Emociju un situāciju daudzveidība īsās kinoformās no visas pasaules. Brīvie eksperementi, spontānas jūtas, neprognozējamas reakcijas - tas ir vīriešu skats uz pasauli plus šarmanta izklaide cilvēkiem ar gaumi. Kanāls nav paredzēts skatīšanai ar ģimeni.

“Mir seriala” - tas ir jauns krievijas seriālu diennakts kanāls, kurā Jūs varēsiet noskatīties ne tikai pēdējo gadu seriālus, kuri ir kļuvuši par TV ētera hītiem, bet arī krievijas filmu pirmizrādes, kurus kanālā "Seriālu pasaule" skatītājs varēs redzēt agrāk, nekā nacionālajos kanālos. Šā TV kanāla žanru daudzveidība pieversīs jebkura skatītāja uzmanību. Liriskās komēdijas un piedzīvojumu filmas, mīlestības drāmas un aizraujošie detektīvromāni, vēsturiskās hronikas un spriedzes detektīvi - tas viss katru dienu kanālā "Mir seriala".

Novēlam Jums patīkamu skatīšanos!

LIVAS abonentiem ir pieejami jauni kanāli - DIVA Universal un Syfy Universal.

1.09.2012.

No 3.09.2012 LIVAS Jūsu uzmanībai tiek piedāvāti jauni TV kanāli - DIVA Universal un Syfy Universal.
DIVA Universal – viens no pasaules televīzijas līderiem, kurš demonstrē filmas priekš sievietēm un par sievietēm, kā arī izklaides šovus.

Syfy Universal – piedāvā Jūsu uzmanībai visus pazīstamus fantastisko filmu žanrus. Telekanāla skatītāji katru dienu var skatīties savus mīļākus fantastikas seriālus un mistiskās filmas, kā arī dažādus izklaidējošus realitātes šovus. Novēlam Jums patīkamu skatīšanos un labu laika pavadīšanu!

Kanāla Discovery Travel & Living aizstāšana ar Discovery grupas kanāliem TLC.

2.04.2012.

Atbilstoši Discovery grupas stratēģijai Baltijas valstīs, kanāls Discovery Travel & Living pakāpeniski tiek aizstāts ar Discovery grupas kanālu TLC. Šīs izmaiņas stāsies spēkā 2012 gada 20. februārī.

TLC ir viens no Discovery grupas kanāliem, kas ar savu unikālo un kvalitatīvo saturu ir ieguvis atzinību jau neskaitāmās pasaules valstīs, piemēram, ASV tas ir otrais skatītākais kanāls maksas televīzijas tīklā.

TLC ir dzīvesstila kanāls, kas piedāvās visdažādākos raidījumus par modi, stilu, ģimeni un attiecībām, skaistumu un veselību, mājsaimniecību un kulināriju; tajā varēs skatīt gan autorraidījumus, gan seriālus.

Cienījamie analogā TV abonenti, labas ziņas priekš Jums!

29.02.2012.

Martā Jums būs pieejami jauni kanāli - populārs kanāls "СTС", Latvijas izklaides kanāls "Kanāls 2" un kanāls sievietēm "TDK".
Novēlam Jums patīkamu skatīšanos!

"Latvijas muzikālais kanals" maina savu nosaukumu uz "Kanāls 2"!

29.01.2012.

No 2012. gada 29. janvāra izklaides kanāls "LMK" sāks darboties ar jaunu zīmolu "Kanāls 2". Vienlaikus ar zīmola maiņu "Kanāls 2" piedāvās gan saturiskās, gan tehnoloģiskās inovācijas.
Joprojām latviešu izpildītāju mūzikas video klipi gan latviešu, gan citās valodās aizņems daļu no izklaides kanāla programmas, taču to papildinās gan jauni šovi, informatīvi izklaidējošās pārraides, gan seriāli un filmas.

Novēlam Jums patīkamu skatīšanos un labu laika pavadīšanu!

No 2012. gada kanālu "PROPOKER" aizstās kanāls „Оружие”!

2.01.2012.

Cienījamie abonenti! Līdz ar to, ka kanāls PROPOKER pārtrauca raidīšanu, no 2012 gada janvāra tas tiek aizstāts ar populārzinātnisko kanālu "Оружие".

Kanāls „Оружие” - tas ir pirmais kanāls, kas pilnībā veltīts ieroču tēmai. Tā ir iespēja sīkāk uzzināt par jautājumiem, kas ir saistīti ar ieročiem visā to daudzveidībā un niansēs. Visi ieroču veidi, to vēsture, ieroči kā daļa no pasaules kultūras – to visu Jūs redzēsiet kanālā “Оружие”. Novēlam Jums patīkamu skatīšanos!

Izmaiņas analogā TV programmu blokā "Paplašinātais"!

31.12.2011.

Lai uzlabotu kanālu retranslēšanas kvalitāti, no 2012.g. 1. februāra Livas analogā TV programmu blokā "Paplašinātais" tiks veiktas izmaiņas: kanāls "KHL" tiks pārvietots "Zdorovoje TV" kanāla vietā, kanāls "Zdorovoje TV" tiks pārvietots "KHL" kanāla vietā. Sīkāka informācija pa tālruni: 67081000. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Jauns pieaugušo erotiskais kanāls "Playboy TV"!

28.12.2011.

Cienījamie LIVAS abonenti! No 2011 g. 28. decembra Jums būs pieejams jauns pieaugušo izklaidējošs kanāls "Playboy TV" ar labāko erotiskaio kontentu no visas pasaules - Jums tiks piedāvātas programmas un filmas ar visskaistāko modeļu piedalīšanos. Novēlam Jums patīkamu skatīšanos!

Jauns zinātniski-ziglītojošs kanāls "Zinātne 2.0"!

28.11.2011.

Cienījamie abonenti! No 2011.g. 28. novembra līdz 31. decembrim visiem Livas digitālās TV abonentiem testa režīmā ir pieejams jauns zinātniski-izglītojošs kanāls "Наука 2.0". Tas ir jauns populārs kanāls par krievijas un pasaules zinātnes sasniegumiem. Kanāls ir veltīts unikālo tagadnes un nākotnes tehnoloģiju attīstībai, zinātniskiem atklājumiem un inovācijām.

Novēlam patīkamu skatīšanos!

Telekanāls "ТВ Бульвар" maina nosaukumu!

01.11.2011.

Cienījamie abonenti! No 1. novembra telekanāls "ТВ Бульвар" sāka savu translēšanu ar jaunu brendu - "STV"! Kanāla ēterā TIKAI svaigi jaunumi par to, kas ir tiešām aktuāls slavenību pasaulē.

Skatieties telekanālu "STV" un sekojiet līdzi slavenību dzīvei kopā ar mums!

Mācieties angļu valodu kopā ar kanālu English Club TV!

9.11.2011.

Cienījamie abonenti! No 9.11.2011 digitālās televīzijas abonentiem ar "bāzes" paketi ir pieejams jauns TV kanāls - English Club TV. Novēlam Jums patīkamu skatīšanos un labu laika pavadīšanu!

Muzikālais telekanāls LA-MINORS izsludina KONKURSU: izdomājiet devīzi kanālam LA-Minors un saņemiet biļetes uz muzikālo festivālu „Zona Šansona 2011”!

01.08.2011

Labākās devīzes tiks veicinātas ar speciālajām dāvanām – biļetēm no kanāla La-Minors uz muzikālo festivālu „Zona Šansona 2011”!
Savus devīzes variantus sūtiet uz e-pastuviktorina@livas.lvlīdz 15.08.2011, kur lūdzam norādīt savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru.
Ar konkursa uzvarētājiem sazināsies operators no kompānijas LIVAS. Novēlam Jums veiksmi!

Tagad Muz TV Baltija kanāls ir pieejams kabeļtelevīzijas abonentiem.

14.07.2011.

Cienījamie abonenti! Tagad muzikāli izklaidējošs kanāls "Muz TV Baltija" ir pieejams kabeļtelevīzijas abonentiem ar pieslēgumu "Paplašināta pakete" un digitālās televīzijas abonentiem ar pieslēgumu "Bāzes bloks". Novēlam Jums patīkamu skatīšanos un labu laika pavadīšanu ar kanālu "Muz TV Baltija".

No jūlijā ir paplašināts TV kanālu piedāvājums.

07.07.2011.

Pamatojoties uz mūsu klientu interesēm un priekšlikumiem, mēs papildinājam mūsu kanālu piedāvājumu ar sekojošiem populāriem TV kanāliem: "Боец", "Авто+", "Кухня ТВ", "ТВ Бульвар", "Интересное ТВ", "Ля Минор", "Индия ТВ". Mēs novēlam Jums patīkamu skatīšanos un pateicamies, ka izmantojat mūsu pakalpojumus. Sīkākainformācija pa tālruni - 67081000 vai mūsu mājas lapāsadaļā -"digitālā televīzija".

Janvārī Jums būs pieejami jauni TV kanāli!

10.01.2011.

2011 gada janvārī Jums būs iespēja skatīties jaunus TV kanālus mūsu Digitālā un Analogā TV: MOTORS TV, Футбол, Comedy TV, MAXXI TV, PRO POKER, PRO Деньги, Fashion ONE, RuSong, Шансон ТВ un citus interesantus kanālus.Sīkākai informācijas, lūdzam zvanit pa tālr. 67081000 vai sagaidīt jaunumus LIVAS info kanālā.Mēs novēlam Jums patīkamu skatīšanos!

Vienmēr pirmais – Jūsu LIVAS!