LivasKTV
 
Mājai
Biznesam
Grupa Livas
 
Klientu serviss (8:00-22:00)
67081000, 27081000 20555559

Grupa Livas

LIVAS grupa ir viena no līderiem telekomunikācijas pakalpojumu sniegšanas sfērā Latvijā. Mēs piedāvājam kabeļtelevīzijas un digitālās televīzijas pakalpojumus, kā arī IP televīziju un telefoniju, internetu mājai, biznesam, skolai, maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī lielākiem korporatīvajiem klientiem.

LIVAS grupa strādā dinamiskajā vidē un tās darbība ir vērsta uz pastāvīgu pilnveidošanos un attīstību. Galvenā vērtība LIVAS grupā, neatkarīgi no ieņemamā amata, ir mīlestība pret savu darbu, kas ļauj būt profesionālam savā jomā. Šīs vērtības ļauj būt mūsdienīgiem un pat atrasties soli priekšā laikam, uzņemties atbildību par izdarīto, un piedāvāt risinājumu, kas atbilst katra klienta prasībām, kā arī liecina par augstu kvalitāti, drošību un garantijām.
 
Grupa LIVAS no 2005. gada atbalsta kristīgu organizāciju "Cerība bērniem", kuras mērķis ir atbalstīt bērnus no trūcīgām un nelabvēlīgām ģimenēm, kā arī bērnus no ielas. Mēs sniedzam labdarības palīdzību nelaimīgiem, trūcīgiem bērniem un vēlamies, lai mūsu ieguldījums ienes šo bērnu dzīvē smaidu un prieku. Vairāk informācijas par organizāciju "Cerība bērniem" Jūs varat atrast mājas lapā http://hope.lv.

LIVAS koncerna grupā ietilpst uzņēmumi: SIA LIVAS un tai piederošie meitas uzņēmumi LIVAS KTV un LIVAS NET.

Grupas LIVAS meitas uzņēmums SIA LIVAS pilda koncerna darbības pamatvirziena organizatora lomu, palīdz izveidot partnerattiecības ar citiem uzņēmumiem, nodarbojas ar apgādes programmu izveidošanu un mārketingu.

Meitas uzņēmums LIVAS KTV - grupas LIVAS kabeļoperators - nodrošina klientiem kabeļtelevīzijas, digitālās televīzijas un IP televīzijas pakalpojumus.

No 2001. gada kompānija LIVAS oficiāli pārstāv Latvijā tādas slavenas pasaules kompānijas kā Motorola, Big-Band, CB-servis, Elmier, Planar. Kompānija nodrošina tehniskos risinājumos palīdzību starptautiskajiem un vietējiem kabeļoperatoriem, kas aktīvi attīsta savu uzņēmējdarbību Latvijā un citās valstīs.
Izvēloties jebkuru LIVAS grupas pakalpojumu, klientam ir iespēja izmantot integrēto pakalpojumu sortimentu, neatkarīgi no tā, ar kuru no grupas uzņēmumiem ir noslēgts līgums. Plašāku informāciju par mūsu partneriem Jūs varat atrast šeit:
http://distributor.livas.lv/.
Biznesam:

Grupas LIVAS biznesa risinājumi apkopo visu telekomunikāciju pakalpojumu spektru, ieskaitot IT. Esam stabili sadarbības partneri. Telekomunikāciju tirgū mēs piedāvājam - televīzijas, un interneta pakalpojumus, kā arī pieslēgumu komplektus ar augstu servisu.

Korporatīvie risinājumi:
  • Telekomunikācijas pakalpojumi un risinājumi
  • Telekomunikācijas un vadāmie IT pakalpojumi
  • IT apmācība
  • Biznesa konsultācijas

Klienti vēlas saņemt integrētu pakalpojumu komplektu no viena uzņēmuma, kas nodrošina informācijas tehnoloģijas un IT komunikācijas, kas pārzina ne tikai produktu, bet arī klienta nodarbošanās sfēru un vajadzības.

 
 
© Livas telecommunications.